فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا کلید نخورده - کد: 2166 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 550 متر مربع
متراژ بنا: 280 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 500،000،000  تومان

فروش ویلا کلید نخورده و نوساز با بنایی زیبا و تازه ساخت درون شهرک با امنیت و نگهبانی 24 ساعته جهت امنیت و نگهداری این ویلا در داخل شهرک میباشد . این ویلا در نوبت گرفتن سند میباشد و مراحل گرفتن سند تک برگ را طی میکند تا نوبت سند ویلا شود .

ویلا نوساز و کلید نخورده با متراژ زمین 550 متر و سازه ای زیبا و لوکس در حدود 300 متر با تعداد 3 خواب که ابعاد اتاق خوابها 3 در 4 و 5 در 4 متری میباشند و 2 اتاق خواب مستر با کمد دیواری است که هر 3 اتاق در طبقه دوم این ویلا قرار دارند . مسیری از راه رسیدن به ویلا از جاده سراسری تا درب ویلا خاکی اما خاکی روان آسان جهت تردد اتومبیل و ماشین میباشد .

 

نمای ویلا

نمای ویلا کلید نخورده و نوساز از سیمان و آجر قرمز با سقف شیب دار از جنس آندولین و آندو ویلا میباشد . در طبقه اول و همکف این ویلا یک سرویس بهداشتی و حمام در کنار پله ها قرار دارد که مخفی میباشد و روبه روی در ورودی آشپزخانه دنج و یک سالن بزرگ با شومینه گازی زیبا قرار گرفته است و توسط پله ها به طبقه دوم با 3 خواب مستر و یک نشیمن کوچک و تراس رو به شرق با نمای زیبا و دلنشین جنگل و کوه و فضای سبز اطراف ویلا نوساز و شهرکی همراه است .

کف حیاط ویلا با واش بتن 30 در 60 کف پوش شده و حیاط نیز گلکاری شده میباشد ، کف سالن ویلا با سرامیک درجه یک طرح سنگ فرش شده است . درب ضد سرقت ترک و پنجره ها دوجداره و سیستم سرمایش اسپیلت و کولر و سیستم گرمایش ویلا با شومینه و بخاری گازی میباشد .

 

قیمت ویلا

قیمت ویلا کلید نخورده و نوساز در شمال داخل شهرک در مورد این ویلا حدود 500 میلیون تومان است که برای این ویلا لوکس و نوساز شهرکی قیمتی معقول و عادلانه در بازار ملک امروز کشور است و از سوی مالک ویلا تخفیف ویژه به خریداران نقدی ویلا داده خواهد شد و تخفیف جزئی شامل خریداران قسطی و طولانی مدت مثلا 50 درصد نقد و مابقی با چک مدت دار و در ضمن این ویلا معاوضه با آپارتمان و ماشین نخواهد شد و خریدار تمایل به فروش ویلا نوساز و کلید نخورده خود به صورت نقدی دارد .

یکی از مزایای ویلا تازه ساخت و کلید نخورده و نوساز و در اصطلاح دست اول نیاز نداشتن ویلا به بازسازی و مرمت و تعمیر است که زمان و هزینه و دردسر های خاص خود را دارد و خریداران ویلا نوساز و کلید تحویل از این امر مستثنی هستند .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.