فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شمال - کد: 2007 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 360،000،000  تومان

فروش ویلا در شمال ، با نقشه های متفاوت ویلا در شمال ، و ابعاد مختلف زمین با متراژ کم و با متراژ زیاد در شمال بفروش میرسد . فروش ویلاهای شهرکی شمال ، با فواصل کوتاه از جاده اصلی و با فاصله کم از جنگل و دریا شمال واقع شده ، فاصله ویلا تا فرودگاه شهر بندری نوشهر حدود 13 کیلومتر و نزدیک به 10 دقیقه و با سد خاکی آویدر در حدود 15 دقیقه میباشد . این ویلا دارای ویویی خارق العاده و شگفت انگیز میباشد . و جزو ویلا های خاص شمال میباشد.
خرید و فروش ویلاهای خاص در شمال ، از اهمیت بالایی برخوردار است . فروش ویلا در شمال ، ویلا در شهرک ، از مهمترین مسایل امنیت ویلا و ارامش خریدار را به همراه دارد . این ویلا درون شهرک با زمینی حدودا مناسب بنا شده و جزو ویلا با حیاط معمولی و متوسط اما این ویلا با منظره ای زیبا و حیاط دار با حیاطی پرگل و گیاه و سبز میباشد . دارای نگهبانی شبانه روزی یا به عبارتی 24 ساعته میباشد.

نما و مشخصات ویلای شمال

ویلا جزو ویلاهای پرفروش شمال، ویلاهای پرطرفدار شمال مطرح است. نمای ویلا از چوب و سنگ تزیین شده، و متریال و مصالح داخل ویلا درجه یک ترک و ایرانی میباشد. شیرالات ویلا از مدل و جنس قهرمان و شیبه بوده، ویلا با سیستم گرمایش از کف و پکیج دیواری و آبگرمکن گازی مورد استفاده است. فروش ویلا با سند، و ویلاهای سنددار شمال، شامل موارد فوق میباشند. زمبن ویلا در شمال با ابعاد 10در 20 ، و 13 در 30 ، و 20 در 30 متفاوت است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.