فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا 150 میلیون - کد: 2134 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 200 متر مربع
متراژ بنا: 100 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 140،000،000  تومان

فروش ویلا از 100 میلیون تومان تا 150 میلیون تومان در مناطق زیبا و توریستی نوشهر ، چلک ، چلندر ، ملکار ، وازیوار ، سیسنگان و دیگر روستاهای توریستی با منظره و موقعیت تهرانی نشین جاده اختصاصی بیرون از بافت بومی محل و ده در شمال .

 

مشخصات قیمت ویلا

چنانچه قصد خرید ویلا تا 150 میلیون تومان در منطقه نوشهر و روستاهای اطراف را دارید ، باید به عنوان مشاور خرید ویلا در شمال به شما خریدار ویلا خاطر نشان کرد که ویلاهایی که در منطقه نوشهر تا رویان برای فروش موجود هستند اکثرا به دلیل قرار گرفتن در مناطق ویلایی و توریستی از قیمت بالای 200 میلیون تومان به فروش میروند . در بعضی موارد در این مناطق از نوشهر تا رویان به ندرت ویلا از 100 تا 150 میلیون تومان برای فروش موجود میباشد کف ، در بیشتر موارد این ویلاها 2 خواب با بنایی چند ساله و دارای زمینی به متراژ 200 متر با بنایی در حدود 100 متر مربع میباشند .
فروش ویلا ارزان قیمت در این مناطق میتوان به این ویلا در روستای چلک در شمال و روستای همجوار آن اشاره کرد . پیشنهاد ما به اشخاصی که مسر به خرید ویلا از نوشهر تا رویان با مبلغ 100 میلیون تا 140 میلیون تومان هستند این ویلا با 2 خواب و 100 متر بنا در شمال در روستاط اطراف نوشهر میباشد .
فروش ویلا نقلی و دنج با قیمتی در حدود 140 میلیون تومان در یکی از روستاهای زیبا و توریستی شمال کشور در شهرستان نوشهر با امکانات کامل گاز و برق و آب شهری و دید و چشم انداز جنگل و رودخانه در شمال .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.