فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در توسکاتک - کد: 2002

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 3،780،000،000  تومان

توسکاتک از نگاه بومیان و توسکا از دید غیر بومیان، یکی از روستاهای غرب شهرستان نوشهر با فاصله حدود 28 کیلومتر تا مرکز این شهرستان می باشد که از غرب به روستای علی آباد عسگرخان و از سمت شرق به جاده نخ شمال و پارک سیسنگان و از شمال به دریا و از سمت جنوب به روستای دیزیرکلا و جنگل در انتهای جاده نخ شمال مرتبط می باشد.


فروش ویلا در توسکاتک

فروش ویلا در توسکاتک نیز مانند روستاهای ساحلی نوشهر از اهمیت زیادی برخوردار است، خصوصا فروش ویلا در نخ شمال که در شرق و مرکز این روستا با تنوع ویلاهای لاکچری لوکس و زیبا و قیمت مناسب، به دلیل ارتفاع زیاد از سطح دریا و داشتن چشم انداز دریا و جنگل و نزدیکی به دریا و پارک سیسنگان و مراکز تفریحی از اهمیت خاص و توجه خریداران ویلا قرار گرفته است.

قیمت ویلا فروشی در توسکاتک:

3 میلیارد و 780 میلیون تومان قیمتی است که می‌توان این ویلا را از مالک خرید البته می‌شود به تخفیف تا 30 میلیون تومان هم فکر کرد.

محاسن ویلا در توسکاتک

چنانچه تمایل خرید ویلای 4 خواب دارید، پیشنهاد می کنم به دیدن این ویلا اقدام نمایید چون در منطفه ای آرام و دنج و خلوت واقع گردیده. نمای ویلا از سنگ و سالن دلباز و بزرگ و اتاق ها با ویوی جنکل و دارای 2 تراس شمالی و جنوبی می باشد.
فاصله ویلا در توسکا تا شهر بندری نوشهر در حدود 26 کیلومتر و تا شهر رویان در حدود 14 کیلومتر می باشد. هم چنین دارای امتیاز آب برق و گاز بوده و دارای مجوز ساخت و پایان کار از شهرداری منطقه می باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.