فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا 3 خواب نوشهر - کد: 2062 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 190 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 275،000،000  تومان

مشخصات ویلا

ویلا دارای 3 خواب و 2 سرویس ایرانی و فرنگی با نمای چوب جهت زیبایی و تزئین دیوارهای داخل ویلا و نمای بیرون ویلا نیز تماما با چوب و سندپلاست شده میباشد ، مسیری از جاده حدود 200 متر تا ویلا خاکی و بقیه مسیر تا ویلا آسفالت میباشد و فاصله ویلا تا جاده سراسری در حدود 800 متر میباشد.

قیمت این ویلا 3 خواب بسیار مناسب در حدود 270 میلیون تومان با کیفیت بالای ساخت و فضای مفید و بدون پرتی و در اصطلاح خوش نقشه و حس ویلای واقعی و ویلاهای کلبه ای و جنگلی را به دلیل چوب فراوان که در نما ویلا و سقف داخلی ویلا به کار رفته است را به خریدار میدهد . سیستم گرمایشی ویلا با بخاری گازی و سرمایش ویلا با کولر گازی میباشد.
خرید و فروش ویلای 3 خوابه در نوشهر، و روستاهای توریستی و جذاب نوشهر با دید و ویووی کامل جنگل و کوه، با امتیازات آب و برق و گاز، در منطقه ای تهرانی نشین با فاصله ای نزدیک به جاده اصلی و سراسری،
ویلا دارای سه خواب در بالا و طبقه ی دوم با سه سرویس و دستشویی و حمام مجزا، و یک نشیمن کوچک در طبقه دوم این ویلا، آشپزخانه و یک سالن بزرگ در طبقه اول میباشد. ویلا دارای جواز ساخت و پایان کار میباشد سند این ویلا شورایی بوده و در دست اقدام برای سند تک برگ میباشد . که از طریق دهیاری و شورائ محل اقدام به گرفتن سند آغاز میشود.
فروش ویلای 4 خواب، خرید ویلای 3 خوابه شمال، فروش ویلای 3 خوابه نوشهر، ویلا 3 خواب با سند، ویلا یه خواب پایین، ویلا با خواب مستر که در نقشه های امروزی ویلا طرفداران زیادی نسبت به ویلا هایی با اتاق خواب معمولی و نقشه قدیمی دارند.

متراژ ویلا در شمال

ویلا با استخر داخل ویلا، ویلای ارزان و لوکس، فروش ویلای دوبلکس، فروش ویلا تا 200 متر مربع از این دسته ویلا های شمال میباشند که در بهترین و فعالترین سایت املاک مسکن ، ویلا در شمال به نام بانیان مسکن برای فروش به خریداران گرامی عرضه میشود .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.