فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا 350 میلیون شمال - کد: 2407 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 238 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 350،000،000  تومان

این ویلای فروشی که در دسته ویلاهای بیرون از شهرک و در محیطی مستقل و آزاد اعمار گردیده با مساحت زمین 238 متر با سند مالکیت در متراژ بنا 2 خواب دوبلکس به مساحت 170 متر مربع به صورت شمال جنوب با ویو باز و کامل رو به جنگل و با فاصله نزدیک تا جاده و دریا در حدود 200 متر در بهترین و پرفروش ترین منطقه شمال در شهرستان نوشهر واقع گردیده است .

ویلا در 238 متر زمین به شکل مستطیل کامل رو به كوه با محوطه ای زیبا با کف پوش و گل کاری شده و در سازه ای دوبلکس در دو طبقه که سالن و آشپزخانه و سرویس بهداشتی در طبقه اول و پله ای سنگی که شما را به طبقه دوم با دو خواب و یک نشیمن و سرویس بهداشتی جدا و تراس رو به کوه در متراژ حدود 15 متر نمای زیبا و رویایی به این ویلا مطابق عکس ویلا در سایت بانیان مسکن داده است .
قیمت اولیه و پیشنهادی مالک 400 میلیون تومان بوده و با تخفیف و شرایط قسطی کوتاه مدت در حدود 380 میلیون تومان مالک مد نظر داشته و در آخر قیمت نهایی و قطعی ویلا 350 میلیون تومان میباشد که به صورت نقد و اقساط نهایتا 4 ماهه با سند و دیگر امتیازات و امکانات ویلا به خریدار تسلیم میگردد.
در صورتی که قصد خرید ویلا از 300 تا 400 میلیون تومان به صورت ویلا مستقل و خصوصی بیرون از شهرک را دارید ، این ویلای فروشی در حومه نوشهر به سمت رویان و در روستاي چلک بهترین مورد خرید ویلا تا 350 میلیون تومان به صورت مستقل و دربست در محیطی دنج و ساکت و نزدیک به دریا و با چشم انداز جنگل در شمال می باشد .
فروش ویلا تا رنج قیمت 350 میلیون در شمال را میتوانید در تمامی شهرها و روستاهای توریستی این مناطق جستجو و بیابید ، البته انتخاب محیط و منطقه تماما بسته به سلیقه و نظر شما میباشد و در مجموع خرید ویلا تا 350 میلیون تومان در اکثر شهرهای شمالی و حومه شهر در روستاهای جذاب و دیدنی یافت میگردد .
فروش ویلا 350 میلیون تومان در شمال به چند دسته تقسیم میگردد كه به آن اشاره خواهیم داشت و در مجموع میشود گفت كه فروش ویلا تا 350 میلیون تومان در شمال که این قیمت گذاری به مساحت زمین و متراژ بنا و موقعیت و مکانی که ویلا در آن احداث شده بستگی دارد و این قیمت گذاری در بعضی موارد ارزش خرید به تناسب موارد فوق را دارد .
فروش ویلا تا 350 میلیون و زیر 400 میلیون تومان در شمال را بیشتر در قسمت های جنگلی و نزدیک به دریا در شهرهای پرفروش در غرب مازندران خواهیم دید که در بیشتر موارد با این قیمت خرید ویلا میتوان به صورت ویلا مستقل و بیرون از شهرک و در بعضی موارد ویلا شهرکی باشد ، اما تا مبلغ 350 میلیون تومان در شهرها و مناطق درجه دو و سه شمال میتوان حتی خرید ویلا ساحلی و يا جنگلی داخل شهرک را نیز شاهد بود .
خرید ویلایی با وسعت زمین حدود 250 تا 300 متر و سازه ای 170 متری در نوشهر و محدوده این شهر تا رویان در کمترین قیمت با توجه به عمر بنا و موقعیت خوب در حدود 300 تا 400 میلیون می باشد و این ویلا با توجه به دارا بودن موارد فوق و سند مالکیت و همچنین به صورت ویلا مستقل و خصوصی و با توجه به فروش ویلا به صورت فرنیش و مبله کامل مورد خوب در خرید ویلا شمال و شهرها و روستاهای موجود در غرب مازندران برای خریداران میباشد .
مواردی که از این دست ویلا در شمال مشاهده میکنیم شامل ، خرید ویلا تا 350 میلیون شمال ، فروش ویلا 350 میلیون در شمال ، خرید ویلا شهرکی تا 350 میلیون ، فروش ویلا زیر 400 میلیون شمال ، ویلا 300 میلیونی در شمال ، ویلا 400 میلیونی در نوشهر ، فروش ویلا تا 300 میلیون ، تهاتر ویلا تا 300 میلیون با آپارتمان ، فروش ویلا زیر 400 میلیون ، معاوضه ویلا تا 400 میلیون تومان را شاهد خواهیم بود که در تبلیغات فروش ویلا توسط املاک های فعال در شمال معرفی خواهند شد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.