فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا 4 خواب - کد: 2073 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 350 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 555،000،000  تومان

فروش ویلا 4 خواب داخل شهرک و با سند که سند ویلا در دست اقدام می‌باشد و تا مدت زمان کوتاه ویلا دارای سند تک‌برگ خواهد بود. این ویلا بسیار شیک و زیبا ساخته شده، ویلا دارای شوفاژ‌کشی و گرمایش ویلا از شوفاژ می‌باشد.
ویلا دارای نگهبان شبانه روزی جهت امنیت و نگهداری حیاط و گل و گیاه باغچه این ویلا می‌باشد. ویلا با دریا در حدود 300 متر و با پارک جنگلی سیسنگان در حدود 5 کیلومتر فاصله دارد.

فروش ویلا با عکس در سایت و نمای ویلا نیز با عکس از ویلا قابل تشخیص است که در تصویر ارائه شده در سایت بانیان مسکن محرز است.
این ویلا دارای 4 خواب و 4 سرویس مستر بوده و از بهترین و مرغوب‌ترین مصالح و کاشی و سرامیک برای ساخت آن استفاده شده است، ویلا با 350 متر زمین و با بنای 250 متر و زیبا و شیک ساخته شده است.
ویلا با تعداد خواب 4 عدد و اطاق خواب‌ها به صورت مستر و پنجره اتاق‌های جنوبی با چشم‌انداز و منظره سبز و طبیعت شمال و خواب‌های شمالی با چشم‌انداز دریا و ساحل در شمال آرزوی هر مشتری و خریدار ویلا در مناطق شمالی کشور است.
ویلا با خواب مستر و ترجیحا یک خواب در پایین ویلا و 2 خواب در طبقه دوم و هر 3 خواب مستر و با دارا بودن سرویس و حمام داخل اتاق خواب از طرفداران و خریداران زیادی که تمایل به داشتن ویلاهایی 3 خواب با خواب‌های مستر و یک خواب در طبقه اول و 2 خواب مستر در طبقه دوم با یک نشیمن کوچک در طبقه دوم ویلا می‌باشد.
سند ویلا شورایی و ممهور به مهر شورا محل بوده و بعد طی این مرحله در نوبت سند از طریق ماده 147 بوده و مبلغی در حدود 3 میلیون تومان نیز برای گرفتن سند و نوبت سند از طریق صاحب ویلا به دوایر دولتی پرداخت شده است، این ویلا از اواخر سال 1396 اقدام به گرفتن سند از طریق ماده 147 کرده است و به امید خدا تا 1398 سند ویلا آماده خواهد شد.

 

مشخصات و متراژ ویلا

این ویلای فروشی در سیسنگان نوشهر درون مجموعه‌ای ویلایی جنگلی نزدیک دریا واقع شده و بهترین محیط و مکان ویلا برای خرید در نوشهر، از حومه این شهرستان تا رویان خواهد بود که این ویلا نیز در این مسیر قرار گرفته است.

فروش ویلا 4خواب در شمال در بیش‌تر ویلاهای دوبلکس با متراژ بالای 200 متر دیده می‌شود، چرا که سازندگان با سلیقه خریداران به ویلایی دوبلکس که 1خواب در قسمت همکف کنار سالن برای افراد مسن سال در نظر داشته و 2خواب با یک نشیمن و یا 3خواب بدون نشیمن و تراسی که از اتاق‌ها نیز راه داشته باشد در طبقه دوم یعنی طبقه بالای همکف آشنا هستند و امروزه این سبک ویلای فروشی در شمال را با قیمت‌های بالای 400 میلیون تومان خواهیم دید.
ویلای دوبلکس چهار خواب درون شهرک کنار ویلاهای دیگر با امنیت کامل و سند و پروانه ساخت و در نهایت قیمت واقعی، مورد قبول اکثریت غریب به اتفاق مشتریانی می‌باشد که با آن‌ها در ارتباط هستیم و در این نمونه از یک ویلای 4 خواب دوبلکس شهرکی با تصویر داخلی و بیرونی و توضیحات مشخص برای شما رونمایی می‌کنیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.