فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویژه ویلا - کد: 2145 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 230 متر مربع
متراژ بنا: 165 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 365،000،000  تومان

فروش ویژه ویلا در شمال و خرید ویژه ویلا در شمال شامل ویلاهایی میشود که ، اولا در منطقه ای زیبا و توریستی شمال واقع گردیده است . دوما ویلاهای ویژه و اکازیون شامل ویلاهایی لوکس و زیبا با بهترین کیفیت ساخت و ساز ویلا و با نازلترین قیمت ویلا همراه باشد و در نهایت شامل ویلاهایی با سندیت و معتبر در شمال مطرح و به ویلاهای خاص و شیک در شمال با زمین زیاد و چشم انداز و مناظر سبز و زیبای ساحل و جنگل در شمال همراه باشد.

 

متراژ و موقعیت مکانی ویلا

ویلا با 230 متر زمین و 160 متر حدودا بنا با 3 خواب با چشم اندازی که در تصویر مشاهد میکنید داخل مجتمع تهرانی نشین با نگهبانی و امنیت در منطقه ای زیبا با ساختی قوی در شمال احداث گردیده است .
مناطق پرطرفدار از لحاظ موقعیت مکانی و راحتی خرید و فروش ویلا در شمال ، شامل خرید ویلا در چلک ، ویلا در سیسنگان ، ویلا در متل قو ، ویلا در نمک آبرود ، ویلا در امیردشت و دیگر شهرکها و مناطق خاص و زیبا از نظر ساخت و ساز ویلا و طبیعت زیبای مناطق فوق الذکر میباشد .
خاص ترین ویلاها و مناسب ترین ویلاها را میتوان در معتبرترین املاک شمال با سابقه طولانی و سلیقه خاص دنبال کرد که شرکت بانیان مسکن جزو فعال ترین شرکت ساخت و ساز و جزو املاک های معتبر و فعال منطقه شمال از رامسر تا بابلسر با داشتن مشاورین مجرب و خوش سلیقه در امر معرفی ملک و ویلا در شمال به خریداران ویلاهای خاص و ویژه در مناطق توریستی شمال کشور است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.