فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش و قیمت ویلا - کد: 2211

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 200 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 3،300،000،000  تومان

فروش ویلا و قیمت گذاری در مورد این ویلابا متراژ زمین در حدود 200 متر با بنای نوساز دوبلکس در موقعیت جنگلی با فاصله نزدیک در حد 800 متر تا جاده کناره و دریا و ساحل و به صورت پیاده روی حدوداٌ 5 دقیقه مسافت داشته و در محیط و مجموعه ای تهرانی نشین با سازه ای در حدود 160 متر به صورت 3 خواب با متریال و مصالح درجه یک که در تصویر به طور کامل مشخص و واضح است در حد 3 میلیارد و 310 میلیون تومان میباشد که قیمت توافقی بوده و به خریداران واقعی در دفتر املاک بانیان مسکن تخفیف ویژه و شیرین نیز داده خواهد شد .

فروش و قیمت ویلا بسته به هزینه ای است که ، پیمانکار و فروشنده ویلا برای ساخت ویلا و قیمت و متراژ زمین ویلا محاسبه و در نظر گرفته می شود عنوان و مطرح خواهد شد.

 که این موضوع در مورد ویلاهای کناره و نزدیک دریا و ساحل در شهرهای ساحلی و نزدیک به دریا و جنگل صدق میکند و این ویلاها با چنین موقعیتی گران تر و به مراتب از قیمت و هزینه ای بیشتر نسبت به ویلاهایی دور از دریا و جنگل و ساحل و یا ویلاهایی که در شهرهای دور از دریا و جنگل احداث گردیده دارند .

شهر های گران قیمت شمال برای خرید ویلا

شهر های گران قیمت شمال  از لحاظ قیمت و موقعیت جغرافیایی و عام پسند مصداق شهرهای ساحلی و نزدیک به دریا می باشد که شامل شهرهای رامسر ، کلارآباد ، سلمان شهر ، عباس آباد ، متل قو ، نمک آبرود ، چالوس ، نوشهر ، سرخرود ،بابلسر و رویان و نور را شامل میشود . برعکس شهرهای ارزان قیمت ویلا شامل شهر های آمل ، چمستان ، بلده ، کجور ، بابل ساری تا رشت و عموم شهر های استان گیلان میباشد .

 

قیمت ویلا و موقعیت مکانی

این ویلا فروشی در حوالی روستای سرسبز و توریستی ونوش تا نارنج بن از دهات و روستاهای شهرستان نوشهر بوده که توسط شرکت ساختمانی و مشاور در امور ملک و مسکن در شمال یعنی بانیان مسکن اًمن شمال فایل و در رسته ویلاهای فروشی تا 3 میلیارد و 300 میلیون تومان در شمال قرار گرفته است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.