فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش چند دستگاه ویلا در شمال - کد: 2014

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

متراژ و امکانات ویلا در شمال

فروش ویلاهای پیش ساخته و آماده بصورت یکجا و کلی فروشی در نوشهر ، نور ، چالوس و نمک آبرود، سیسنگان ، خاص شرکتهای دولتی و خصوصی و سازمانهای دولتی و ارگانهای خصوصی و دولت . فروش ویلاهای ساحلی به تعداد 20 دستگاه ویلا آماده فروش به صورت کلی و یکجا میباشد .

در ضمن تعداد 8 دستگاه ویلا یکجا آماده فروش میباشد . با متراژ زمین از 300 تا 3000 متر ساحلی و جنگلی با سند و جواز ساخت و پایان کار آماده فروش کلی است . با تعداد خوابهای از دو خواب و سه خواب تا چهار خواب ساحلی و جنگلی ، برای خرید چند دستگاه ویلا به صورت یکجا، خرید کلی چند دستگاه ویلا در شمال برای سازمانها و دوایر دولتی به ما مراجعه کنید.

 

مشخصات ویلا در شمال

فروش ویلاهای 12 تا 20 واحدی در مجموعه و شهرک ، فروش ویلاها به صورت کلی و فروش مجموعه های ویلایی و شهرک جنگلی و ساحلی از کلار آباد تا بابلسر و محمودآباد با سند و مجوز ساخت و پایان کار موجود میباشد.
خرید زمین و ویلا برای ارگان و سازمان دولتی در شمال ، فروش 8 تا 20 دستگاه ویلای جنگلی، حدود 10 تا 15 دستگاه ویلای ساحلی به صورت یکجا و کلی در یک مجتمع محصور و دیوار کشی شده آماده فروش یکجا به دوایر دولتی و سازمانها میباشد.

 

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.