فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش یا معاوضه ویلا - کد: 2179 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 440،000،000  تومان

فروش ویلا تریبلکس با متراژ زمین در حدود 250 متر با مشاعات شهرکی و با متراژ بنایی220 متر مربع نوساز ، 3 طبقه یا همان تریبلکس با تعداد 4 خواب و 3 سرویس بهداشتی به همراه توالت فرنگی و ایرانی و یک شاه نشین با دید و چشم انداز شهرک و جنگل با قیمتی در حدود 450 میلیون تومان جهت فروش و معاوضه با آپارتمان در ردیف قیمت 450 میلیون تومان با شهرهایی چون تهران و کرج آماده است .

 

مجوز و پایان کار و تجهیزات ویلا

ویلا دارای جواز ساخت و پایان کار و در نوبت سند مانده است . تصاویر از بیرون ویلا و تصاویر داخل ویلا در سایت به صورت کامل و مشخص جهت انتخاب و بازدید ویلا آنلاین مهیا می باشد و در ضمن سیستم گرمایش ویلا با شوفاژ و موتورخونه بوده و سیستم سرمایش با کولر و اسپیلت می باشد .

فروش ویلا به صورت نقدی چنانچه مدت زیادی طول بکشد و فروشنده ویلا به دلیل رکود بازار ملک  و نهایتا به دلایل شخصی تصمیم به معاوضه ویلا با آپارتمان و یا معاوضه ویلا با ماشین به قیمت ویلا و هم قیمت مینماید که در شمال بیشتر این جابجایی و معاوضه با شهرهای بزرگ کشور و شهرهای نزدیک به شمال از جاده هراز و جاده کندوان و با شهر هایی مانند تهران و کرج بیشتر اتفاق خواهد افتاد .

خرید و فروش ویلا ، یا معاوضه ویلاهای پیشنهادی در شمال با قیمتی برابر و یکی با آپارتمان مسکونی و ملک تجاری  شامل مغازه و آپارتمان تجاری در شهرهایی چون ، تهران و کرج و اصفهان و مشهد ، که اصولا اکثر اشخاص و مالکین ویلا در شمال که حاظر به جابجایی و تواتر ویلا خود با آپارتمان و مغازه و زمین هستند ، بیشتر تمایل به جابجایی و معاوضه ویلا با شهرهای مذکور خصوصا تهران و کرج دارند .

فروش یا معاوضه ویلا در شمال به دلیل رکود بازار ویلا و ساخت و ساز در کشور خصوصا شمال کشور باعث گردیده بعضی از قراردادهای ویلا به صورت معاوضه و جابجایی ویلا و ملک با آپارتمان و ملک در شهرهایی چون تهران و گوهردشت و مهرشهر و کرج بیشتر در شمال اتفاق می افتد .

معاوضه ویلا با آپارتمان ، با قیمتی برابر و نزدیک به هم و با خواسته طرفین و خصوصا طرف شمالی با آپارتمان در تهران و یا معاوضه ویلا در شمال با ماشین با قیمتی نزدیک به هم ، و باقی مانده قیمت در حدود 50 میلیون تومان در نهایت به صورت نقدی و یا طی 3 فقره چک با مدت 2 تا 4 ماه توسط معاوضه کننده با ماشین یا آپارتمان تسلیم فروشنده ویلا خواهد شد .

بهترین و فعالترین مشاور املاک کشور در زمینه خرید و فروش و معاوضه ویلا ، آپارتمان با زمین، مغازه ، دقتر ، ماشین و آپارتمان در شهرهایی مثل تهران و کرج و مشهد و اصفهان را با سایت به روز و آنلاین بانیان مسکن در گوگل سرچ نمائید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.