فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش 3 ویلا در نوشهر - کد: 2475

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 620 متر مربع
تعداد خواب: 9
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 6،200،000،000  تومان

فروش مجموعه کوچک ویلایی که شامل 3 دستگاه ویلای زیباست حس واقعی از ویلا به شما القا می‌کند را می‌خواهیم به شما معرفی کنیم.

فروش 3 ویلا در نوشهر که در این مجموعه کوچک ویلایی مصداق دارد گزینه مناسب برای افراد فامیلی است که دوست دارند در کنار هم ویلایی هم‌تیپ با نقشه مشابه در محیطی جنگلی و دنج داشته باشند، بانیان مسکن در ویلاهای فروشی شمال این گزینه را نیز به شما به عنوان مورد مناسب برای افرادی خاص در نظر گرفته است که به شرح زیر آن را به شما معرفی می‌کند.

فروش 3 ویلا در کنار هم و یک‌جا را در بهترین منطقه از شمال جایی که دریا و جنگل به هم نزدیک است در حومه نوشهر خواهید دید و در مکانی کاملا جنگلی و نزدیک به کوه، چنین موردی که 3 ویلا کنار هم و یک‌جا به فروش رسد بسیار کم‌یاب و خاص است که ما آن را برای شما برگزیده‌ایم.

فروش 3 ویلا در کنار هم و به صورت یک‌جا در زمینی محصور شده با نگهبانی شاید خواسته شما باشد که ما در این فایل آن را به شما برای بازدید و خرید ارایه می‌دهیم.

فروش 3 ویلا در نوشهر که در کنار هم مجموعه‌ای کوچک جنگلی را تشکیل داده بسیار مناسب برای شرکت‌ها و سازمان‌ها و افراد فامیل که تمایل دارند در کنار هم و درون مجموعه‌ای این چنینی باشد است.

 

مشخصات 3 دستگاه ویلا کنار هم به صورت زیر می‌باشد؛
در هنگام ورود از دروازه، با محوطه‌ای زیبا و تفکیک شده و زمین مشاع 1000 متری که بین 3 دستگاه ویلای هم‌تیپ به صورت مساوی تقسیم شده و شامل برکه آب، استخر، باربیکیو و آلاچیق، برق مستقل، سند مستقل، کنتور گاز و برق، و فضای سبز زیبا را خواهید داشت.

ویلا دوبلکس 3 خواب است و به صورت مبله برای فروش معرفی شده و شامل مبله کامل، هر ویلا دارای 3 عدد کولر اسپیلت، و هنگام ورود سالن نشیمن، آشپزخانه کامل، سرویس مجزا، پله‌ای چوبی که شما را به طبقه دوم شامل نشیمن کوچک، 2 خواب با کمددیواری، سرویس بهداشتی و حمام، تراس رو به کوه، و پله‌ای که دوباره شما را به اتاق خواب در قسمت تریبلکس ویلا هدایت می‌کند خواهید داشت.

فروش 3 ویلا در نوشهر و کنار هم که این خود از امتیازات نادری است که در کم‌تر موردی مشهود است را داشته و علاوه بر آن داشتن کنتور برق، کنتورگاز و آب مجزا برای هر بک از ویلاها، وجود استخر مشاع، آلاچیق و باربیکیو، فضای سبز زیبا، و از همه مهم‌تر داشتن سند مالکیت مجزا برای تک‌تک ویلاها را می‌توان اشاره داشت.

قیمت فروش ویلا؛
فروش 3 ویلا در نوشهر که در زمینی به مساحت 1000 متر کاملا خصوصی در کنار هم قرار داشته و هر یک از ویلاها دارای سازه‌ای تریبلکس در مساحت حدود 200 متر 3 خواب به صورت مبله کامل هستند، در حدود 6 میلیارد و 200 میلیون به فروش می‌رسند.

پیشنهاد مشاور؛
بسیاری از دوستان طی تماس تلفنی خواهان چند دستگاه ویلا در کنار هم بوده‌اند که مورد مناسب و درخور رضایتی در حوالی نوشهر موجود نبود، اما این مورد که از آن به عنوان فروش 3 ویلا در نوشهر مطرح است در زمینی 1000 متری گرد هم به صورت زیبا اعمار شده‌اند را به آن دسته از عزیزان که تمایل دارند در کنار هم و در مجموعه‌ای ویلایی چنین موردی داشته باشند معرفی می‌نماییم.
فروش 3 ویلا در نوشهر درون مجموعه‌ای خصوصی را می‌توان به فروش کوچک‌ترین شهرک ویلایی در شمال به تعداد 3 دستگاه ویلا نام برد، شاید این گزینه برای اعضای فامیل و خانواده‌های پرجمعیت مناسب باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.