فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

قیمت اجاره ویلا - کد: 2137

نوع ملک: اجاره ای
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

قیمت اجاره ویلا در شمال با چشم انداز و ویو زیبای جنگل و پای کوه و در ارتفاع جنگل با دید دریا و در دل جنگل با محیطی دنج و تهرانی نشین در منطقه سیسنگان و ونوش با تعداد 3 خواب مستر و دو تراس شمالی و جنوبی با حیاط سازی پر گل و گیاه و شیک و حیاطی در حدود 400 متر مربع بسیار دل باز و رویایی مختص موجرانی که تمایل به اجاره ویلا در محیطی دنج و آرام با ویو و چشم انداز دریا و جنگل در شمال به صورت همزمان دارند مورد اکازیون و لوکسی میباشد .

قیمت اجاره ویلا به صورت شبانه برای ویلاهای ساحلی و جنگلی از شبی 70 هزار تومان تا 700 هزار تومان بسته به نوع ویلا و ساحلی بودن ویلا و یا جنگلی بودن ویلا در شمال از رامسر تا بابلسر در ایام عادی قیمت گذاری و موجود میباشد. در ضمن اجاره ویلاهای شبانه روزی در ایام تعطیلات و بخصوص تعطیلات عید نوروز متفاوت و بیشتر از این مبلغ میباشد .
رزرو ویلا ساحلی و یا رزرو ویلا جنگلی شبانه روزی در شمال برای افرادی که قصد اقامت به مدت چند شب را دارند مواردی جهت اقامت شبانه و یا اقامت ماهانه تا قبل عید نوروز موجود است .

 

قیمت رهن و اجاره ویلا در شمال

قیمت رهن و اجاره ویلا در شمال در حدود 190 میلیون تومان میباشد ، که این مبلغ رهن ویلا قابل تبدیل به اجاره ماهانه ویلا نیز در بعضی موارد به جز این مورد بالا در شمال میباشد ، که به ازای هر یک میلیون تومان از رهن ویلا میتوان 30 هزار تومان به اجاره ویلا در شمال در مورد بعضی از ویلاهای اجاره ای در شمال اجرا و قابل تبدیل میباشد .
قیمت رهن یکساله ویلا در شمال و شهرها و روستاهای توریستی شمال از 20 میلیون تومان تا 400 میلیون تومان متفاوت و بستگی به ویلا ساحلی و یا ویلا جنگلی و یا ویلا با استخر و فول امکانات و متراژ زمین ویلا و دیگر موارد که در قیمت اجاره و رهن ویلا ساحلی یا جنگلی در شمال تاثیر بسزایی دارد .
چنانچه در مورد قیمت اجاره ویلا و یا قیمت رهن ویلا در شمال ، اقامت شبانه روزی در ویلا ، رزرو ویلا در شمال سوالاتی در مورد ، قیمت ویلاهای اجاره ای در مناطق شمالی کشور دارید با ما مشورت نمائید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.