فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

قیمت خرید ویلا حومه شهر - کد: 2169 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 980،000،000  تومان

قیمت خرید ویلا حومه نوشهر و حومه متل قو و نور و رویان در شمال بستگی به این دارد که آیا ویلا ساحلی است یا اینکه ویلا جنگلی میباشد و اگر ویلا ساحلی است قواره اول آب و لب دریا میباشد یا در قواره دوم دریا و یا قواره های دورتر از آب و ساحل است ، که این مسائل در قیمت ویلا تاثیر گذار است و اگر ویلا جنگلی یا ویلا ساحلی است متراژ زمین ویلا زیاد است مثلا تا 100 متر یا اینکه در حد 200 یا 300 متر میباشد . در مرحله بعدی جهت قیمت گذاری ویلا نوع ساخت و ساز و مصالح و نقشه ویلا مطرح است .

قیمت خرید ویلا حومه شهرهای شمالی از نوشهر تا رویان که در مورد این ویلا صدق میکند در حدود 980 میلیون تومان میباشد ، ویلا دوبلکس با یک سالن بزرگ و آشپزخانه و یک سرویس و حمام به اضافه یک اتاق خواب در طبقه اول و 2 خواب و یک سرویس و یک نشیمن و یک تراس رو به کوه و جنگل با ویو ابدی و باز ، دارای 3 خواب و در حدود 250 متر زمین گلکاری شده و حیاط سازی زیبا و با متراژ بنای ویلا در حدود 180 متر 3 سال ساخت با کلیه اسباب و لوازم ویلا و در اصطلاح مبله و فرنیش همراه است .
ویلا دارای مجوز ساخت و آب شهری و چاه عمیق و حیاط سازی و حفاظ فلزی دور درب ها و پنجره ها و موقعیت ویلا داخل شهرک بزرگ و زیبای منطقه نوشهر تا رویان با کنتور برق و گاز و آب و با امنیت کامل و نگهبانی شب و روز میباشد و با قیمتی مناسب و در خور توسط صاحب ویلا به فروش میرسد . سیستم گرمایش ویلا با گاز و بخاری گازی و سرمایشی ویلا با اسپیلیت و کولر است .

 

موقعیت مکانی ویلا

 

فروش ویلا حومه شهرهای رویان ، نوشهر ، نور ، متل قو ، نمک آبرود را در سایت قدر و فعال املاک و فروش ویلا به نام بانیان مسکن سرچ نمائید . در کل فاصله ویلا با جاده اصلی و خیابان نور نوشهر در حدود 300 متر و با جنگل در حدود 1 کیلومتر و با نوشهر حدود 28 کیلومتر و با رویان حدود 8 کیلومتر و با تهران حدود 220 کیلومتر فاصله دارد .

در مورد اطلاعات بیشتر و جزئیات داخلی ویلا به تصاویر ویلا داخل سایت املاک اختصاصی بانیان مسکن مراجعه و چنانچه اطلاعات بیشتر و جامع تر مد نطر دوستان بود با مشاورین سایت بانیان مسکن و مدیریت سایت خرید و فروش ویلا در نوشهر ، حسینی تماس بگیرید .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.