فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

قیمت خرید ویلا شمال - کد: 2130 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،000،000،000  تومان

قیمت خرید ویلا در شمال، بستگی به زمین و نوع ساخت ویلا از متری 2 تا متری 2.5 میلیون تومان برای ویلای معمولی متغیر است . این ویلا دارای 250 متر مربع زمین و در منطقه ای توریستی از توابع شهرستان نوشهر با دید و چشم انداز عالی و باز کوه و جنگل در دسته ویلاهای جنگلی با سند و جواز ساخت قرار دارد .
قیمت واقعی و اصلی ویلا در شمال و قیمت واقعی ویلاهای فروشی شمال ، را از طریق مشاورین و کارشناسان ملک با ارزیابی قیمت زمین و متراژ زمینی که ویلا در آن بنا شده و محاسبه قیمت ویلا به متر مربع میتوان قیمت دقیق و کارشناسی ویلا در شمال را اعلام کرد .

 

مشخصات ویلا

فروش ویلا با سند در شمال و خرید ویلا با سند در شمال با بنای دوبلکس و تعداد 3 خواب که یک خواب در طبقه فلت و 2 خواب در طبقه دوم ویلا و فروش ویلا با جواز و پایان کار شامل ویلای فوق میباشد که تمامی خواسته و نیاز خریدار ویلای بدون دردسر و در اصطلاح شسته و رفته را با دارا بودن این ویلا با سند مالکیت و جواز ساخت در شمال امکان پذیر میکند .

 

متراژ و قیمت ویلا

متراژ زمین ویلا در حدود 250 متر میباشد ، که چنانچه خریدار ویلا خواهان زمین بیشتر و اضافه کردن زمین ویلای خود میباشد ، میتواند تا حدود 200 متر به زمین خود با خرید زمین کناری به ویلا اضافه کند . بنای ویلا در حدود 180 متربا 3 خواب و یک خواب به صورت مستر میباشد ، و تراس ویلا رو به جنوب با چشم انداز و مناظر زیبای جنگل و کوه میباشد .
قیمت واقعی ویلا در شمال در حدود 1000000000 تومان برآورد شده است و به خریدار واقعی با شرایط خرید نقدی ویلا ، تخفیف ویژه توسط فروشنده و مالک ویلا به خریدار این ویلای نوساز و خوش نقشه داده خواهد شد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.