فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

قیمت خرید ویلا نوساز - کد: 2136 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 1،100،000،000  تومان

قیمت خرید ویلا نوساز در شمال بستگی به نوع ساخت ویلا و متراژ زمینی که ویلا در آن احداث گردیده و موقعیت ویلا از لحاظ اینکه ویلا ساحلی است و یا اینکه ویلا جنگلی و در بافت جنگلی و یا ، دارا بودن ویلا با سند و یا ویلا با سند شورائی و موارد مختلف که به قیمت ویلا و خرید ویلا در شمال تاثیر مستقیم دارد .

 

متراژ ویلا

قیمت خرید ویلا نقلی و فلت با متراژ زمین در حدود 200 متر با قیمت ویلا نوساز و دوبلکس و معمولا 3 خواب با متراژ زمین 200 متر در شمال به دلیل نوع ساخت و متریال و مصالح کاربردی و هزینه ساخت ویلا در شمال از متری 1 میلیون و 500 هزار تومان تا متری 5 میلیون و 500 هزار تومان متغیر است .

 

مشخصات ویلا

ویلا دوبلکس با زمینی در حدود 260 متر و با حیاط سازی و گل کاری و محوطه سازی شده و با بنای احداثی در حدود 220 متر با تعداد 4 خواب ، که 1 خواب در طبقه فلت ویلا و یک سرویس و آشپزخانه و یک سالن بزرگ و در طبقه دوم ویلا 3 خواب که یکی از خوابها مستر و 2 خواب با کمد دیواری میباشند . در ضمن یک نشیمن کوچک هم در طبقه دوم با تراس بزرگ همانطور که در تصویر مشخص است با چشم انداز و مناظر زیبای جنگل و کوه و تراس رو به جنوب و جنگلی میباشد .

 

قیمت ویلا و موقعیت مکانی

قیمت ویلا در نوشهر و قیمت ویلا در نمک آبرود تا رویان از کمترین قیمت ویلا یعنی از 250 میلیون تومات تا 90 میلیارد تومان از ویلاهای جنگلی در شمال با دید و مناظر جنگل تا ویلاهای ساحلی با دید و چشم انداز دریا و جنگل در شمال موجود میباشد .
قیمت ویلای فوق در شمال که جنگلی و در محیطی تهرانی نشین و تا جلوی درب ویلا آسفالت و این ویلا نزدیک به جاده و در حدود 400 متر با جاده اصلی و مراکز خرید فاصله دارد ، قیمت ویلا در چلک در حدود 1 میلیارد و 100 میلیون تومان تخمین زده شده است .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.