فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

قیمت رهن ویلا شمال - کد: 2133

نوع ملک: اجاره ای
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

 

قیمت رهن ویلا در شمال و شهرهای شمالی ، بیشتر به صورت رهن و اجاره ویلا ساحلی یا ویلا جنگلی میباشد . رهن ویلا در شمال از 20 میلیون تا 200 میلیون در مناطق مختلف و به لحاظ ساحلی بودن ویلا یا جنگلی بودن ویلا متفاوت است.

 

قیمت رهن ویلا در شمال

رهن ویلا 120 میلیون میباشد و قابل تبدیل هم میباشد ، یعنی به ازای هر یک میلیون تومان مبلغ 30 هزار تومان از پول پیش ویلا کم و به اجاره ماهانه ویلا در شمال اضافه خواهد شد . این ویلا دارای 3 خواب که یک خواب ویلا مستر و دو خواب ویلا در طبقه دوم میباشد . ویلا دارای 220 متر بنا با زمینی در حدود 400 متر مربع میباشد .
رهن ویلا در شمال و اجاره ویلا در شمال به صورت متنوع و به قیمت مناسب با قیمت رهن و اجاره ویلا در شمال از 30 میلیون ماهی 500 هزار تومان ،و قیمت رهن و اجاره ویلا ساحلی از 100 میلیون تومان به عنوان پول پیش ویلا و 900 هزار تومان به عنوان اجاره ماهانه ویلا در شمال موجود است .
قیمت اجاره ویلا در شمال ، قیمت ویلاهای رهنی و اجاره ای در شمال با قیمتهایی متفاوت پول پیش ویلا تا اجاره ماهانه ویلا شمال ، که قابل تبدیل شدن میباشند .
رهن ویلا ساحلی با رهن ویلا جنگلی از لحاظ قیمتی متفاوت و بسته به موقعیت ویلا و تعداد خواب و فضای سبز و کوچکی و بزرگی و نوساز بودن و قدیمی بودن ویلا دارد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.