فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

قیمت فروش ویلا - کد: 2131 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 360 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 770،000،000  تومان

قیمت فروش ویلا در شمال طبق متراژ زمین و نوع ساخت ویلا ، که با برآورد هزینه ساخت ویلا و قیمت زمین در منطقه ای که ویلا در آن احداث گردیده میتوان به قیمت دقیق و کارشناسی ملک و یا ویلا در شمال توسط کارشناس ملک پی برد .

 

متراژ ویلا

ویلا تریبلکس شخصی ساز بوده و در بهترین منطقه شمال در سیسنگان در متراژ زمین 360 متر مربع احداث گردیده و در حدود 320 متر مربع بنای ویلا میباشد ، تعداد خواب ویلا 3 خواب میباشد ، که یک خواب ویلا در طبقه اول و دو خواب ویلا در طبقه دوم به صورت مستر است .

 

مشخصات ویلا

دو خواب به اضافه یک سرویس و حمام و یک تراس بزرگ و دلباز رو به شمال با دید کامل و مسلط ویلا به سمت دریا و منظره آبی دریا همراه است ، و طبقه سوم یا همان تریبلکس ویلا دارای تراس بزرگ رو به جنگل با چشم انداز رویایی کوه و جنگل سبز شمال و یک سرویس و حمام با یک نشیمن نسبتا بزرگ همراه است.
قیمت این ویلای شیک و شخصی ساز در حدود 770 میلیون تومان است که فروشنده ویلا حاظر به معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران است. پیشنهاد ما برای خریداران ویلا در شمال که حاظر به جابجایی آپارتمان خود در تهران با ویلا در شمال هستند، این ویلای لوکس و شخصی ساز میباشد . در ضمن کابینت این ویلا درجه یک و در مجموع 30 میلیون تومان هزینه کابینت ویلا شده است.
تصاویر ویلا از داخل ویلا و از نمای بیرونی ویلا مبرهن نوع ساخت ویلا و زیبایی ساخت ویلا و سلیقه دقیق و شخصی ساز این ویلا در شمال میباشد . در ضمن سی دی ساخت ویلا از ابتدا تا انتها یعنی از پی ویلا تا نقاشی و ایزوگام و شخصی سازی ویلا در شمال موجود است.
معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران و یا پرداخت نیمی از مبلغ ویلا به صورت نقدی و مابقی با جابجایی ویلا با آپارتمان در تهران پیشنهاد فروشنده ویلا لوکس در شمال به خریدارانی که حاظر به جابجایی آپارتمان خود در تهران با ویلا لوکس و شخصی ساز و نوساز درشمال هستند، است. در کنار این ویلا یک ویلای نقلی و شیک هم موجود است که فروش این ویلای نقلی به صورت اقساطی میباشد.
بهترین پیشنهاد ممکن به خریداران ویلا و اشخاصی که حاظر به معاوضه آپارتمان خود در تهران با ویلا در شمال هستند ویلای فوق که بسیار زیبا ساخته شده و این ویلا نما و چشم انداز دریا و جنگل را به صورت کامل دارا میباشد است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.