فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

قیمت ویلا با سند و جواز ساخت - کد: 2283 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 370 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،600،000،000  تومان

قیمت ویلا با سند مالکیت ششدانگ و جواز ساخت در شهرک کامل و آماده بدون ساخت و ساز و تکمیل شده با نگهبانی و امنیت کامل در شمال در مورد این ویلا با ویو کامل جنگل در حیاط و چشم انداز دریا از تراس طبقه دوم در حدود 1/600میلیون تومان میباشد كه به صورت نقد و اقساط به خریدار تحويل و بعد از دریافت آخرین مبلغ ، به نام خریدار در دفترخانه سند به نام خواهد شد.

 

متراژ ویلا و امکانات آن

فروش ویلا با سند و مجوز ساخت درون شهرک در شمال ، خواسته بسیاری از خریداران ویلا میباشدکه این ویلا سه خواب با متراژ سازه 220متر و مساحت زمین 370متر با مشاعات شهرک و نصب تمام امتیازات برق و آب و گاز مورد ایده آل و کامل و از نظر امنیت مالکیت و شهرکی زبانزد و مورد بینظیری از نوع مکان ویلا و نوع سازه ویلا در شمال میباشد.

 

مجوز ساخت و سند ویلا

ویلا با مجوز ساخت و سنددار درون شهرک با کلیه امتیازات نصب شده با محوطه ای زیبا در زمین به مساحت 370متر و بنا دوبلکس 220 متری در طبقه اول شامل یک پذيرایی بزرگ با کف سرامیک رنگ روشن و سقف تزیین شده با تیرچوبی و کناف و نور مخفی و یک آشپزخانه شیک و کامل و یک سرویس مجزأ در گوشه راه پله و شوفاژکشی کامل در تمامی قسمت ویلا را خواهید دید و توسط پله ای منحنی چوبی به طبقه دوم ویلا با سه خواب که دوتا از خوابها مستر و کمد دیواری و یک آشپزخانه مهمان کوچک طبق تصاویر ویلا موجود در سایت و یک تراس بزرگ روبه دریا و جنگل با ویو همزمان دریا و جنگل به طور کامل و یک باربیکیو در گوشه تراس در طبق دوم را خواهید ديد.
ویلا فروشی شهرکی سنددار در موقعیت جنگلی اما با فاصله نزدیک تا جاده و دریا در منطقه نوشهر و در یکی از روستاهای توریستی شمال با تنوع شهرک های متعدد و تکمیل شده با قیمتی مناسب و توافقی برای فروش توسط سایت بانیان مسکن برای خرید ویلا سنددار با مجوزساخت به خريداران این مدل و سبک ویلا سه خواب بالا معرفی ميشود.

 

حیاط سازی ویلا و نوع سازه

حیاط سازی کامل ویلا و نوع سازه و سبک ویلا و درون شهرک با امنیت کامل و از همه مهمتر مناظر دیدنی طبيعی دریا و جنگل به طور همزمان این ویلا را به یکی از زیباترین ویلاهای سنددار درون شهرک با ویو زیبا تبدیل و این ویلا را منحصر به فرد کرده است .
فروش ویلا شهرکی نوساز با مجوز ساخت و پایان کار و به طور کلی ویلا شسته و رفته از نظر قانونی با امنیت کامل درون شهرک تکمیل شده در منطقه بین نوشهر تا رویان با سازه ای زیبا و شیک و کامل بدون پرتی به خریدارانی که قصد خرید ویلا سنددار با مجوز ساخت و پایان کار، درون شهرک هستند با قیمت توافقی و قابل مذاکره در هنگام پسند ویلا در دفتر املاک بانیان مسکن با حظور طرفین و ارتباط مستقیم مالک و خریدار به فروش میرسد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.