فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

قیمت ویلا ساحلی شمال - کد: 2187 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 150 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 10 تا 20 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 980،000،000  تومان

قیمت ویلا ساحلی مد نظر در شمال در حوالی شهر رویان تا نوشهر ، با متراژ زمین در حدود 150 متر با مشاعات شهرک و زیر بنای تریبلکس با متراژ حدود 170 متر مربع با پارکینگ مسقف زیر ستون های ویلا داخل شهرک ساحلی با فاصله ای در حدود 50 متر تا ساحل و قواره اول آب و با فاصله ای 20 متری تا جاده بین المللی و سراسری نور نوشهر در حدود 980 میلیون تومان می باشد.

 

قیمت ویلا

قیمت ویلا ساحلی فوق نسبت به موارد مشابه ویلای ساحلی در شمال در حدود بین 900 میلیون تا 1 میلیارد تومان است ، این قیمت ارزان و مناسب برای یک ویلای ساحلی کنار دریا داخل شهرک در شمال به دلیل آخرین قطعه ی مربوط به ساحل و آخرین قواره به دریا با سازه ای قدیمی در حدود 10 تا 15 سال ساخت می باشد و همین دور بودن از ساحل و قدیمی بودن ویلا دلیل بر افت قیمت ویلا و ارزان بودن این ویلای ساحلی با بنای تریبلکس درون شهرک در شمال می باشد .

 

مشخصات داخلی ویلا

ویلای ساحلی با بنای تریبلکس و 3 خواب دارای سرویس ایرانی و فرنگی ، تراس رو به دریا ، پارکینگ مسقف ، و مبله کامل با اثاثیه و لوازمی شامل مبل ، تخت خواب ، میز ناهار خوری ، یخچال و تلوزیون و دیگر لوازم عرف و معمول در ویلا های فروشی مناطق شمالی با قیمت خرید این ویلا ساحلی در حدود 980 میلیون تومان می باشد .

قیمت ویلا ساحلی در شمال و نوار ساحلی مازندران ، به مراتب گران تر از قیمت ویلا جنگلی در شمال می باشد و این اختلاف قیمت ، بیشتر در قیمت زمین های ساحلی و جنگلی می باشد . در بهترین مناطق ساحلی یعنی داخل شهرک ساحلی جذاب و معروف در قواره ی اول ساحل و کنار دریا ، یعنی نزدیک ترین قطعه زمین به دریا و در اصطلاح لب آب که عموما 1000 متری بوده و قیمت زمین قواره اول ساحل و دریا در این شهرک به ازای هر متر مربع مبلغ 3 میلیون تا 12 میلیون تومان بسته به شهرک های کوچک و بزرگ با امکانات متفاوت و مشابه در ساخت با همین مشخصات در بهترین شهرک های جنگلی در شمال می توان به قیمتی در حدود متری 2 میلیون تا 5 میلیون تومان اشاره نمود .

بعد از اختلاف قیمت زمین بین ویلای جنگلی و ساحلی، نوبت به سازه و ساخت ویلاهای ساحلی نسبت به ویلاهای جنگلی می رسد که ، اشخاص و خریدارانی که هزینه ی بیشتری را عهده دار می شوند و زمین ساحلی را برای ساخت ویلا انتخاب مینمایند ، مطمئنا از بهترین مصالح و متریال درجه یک و در اصطلاح مهندسی یا شخصی ساز در ساخت ویلای ساحلی خود از بهترین و مرغوب ترین آیتم و متریال نسبت به ساخت ویلای جنگلی با قیمت زمین کم تر اقدام می نمایند که این امر در کل سلیقه ای و شخصی می باشد و می تواند برعکس نیز در مواردی باشد.

در مجموع قیمت ویلا ساحلی در شمال کشور از بابلسر تا رامسر از کمترین قیمت یا همان کف قیمت یعنی در حدود 500 میلیون تومان تا بیشترین قیمت یعنی حدود 25 میلیارد تومان در مورد ویلاهای لوکس و مدرن ساحلی با متراژ زمین بالای 1000 متر در مناطق شمالی با چشم انداز و دید مشرف به دریا و جنگل ، به خصوص نمک آبرود و متل قو ، نوشهر ، رویان ، چالوس و نور تا بابلسر اشاره کرد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.