فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

مشاور املاک شمال - کد: 2161 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 430 متر مربع
متراژ بنا: 260 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،900،000،000  تومان

ویلا فوق یکی از زیباترین و با کیفیت ترین ویلاهای فایل شده جهت فروش در سایت بانیان مسکن توسط مشاورین ملک و مسکن ثبت گردیده است و دارای سند تک برگ با موقعیت عالی و دید و ویوی رویایی درون شهرک های دنج و آرام در شمال کشور میباشد .
ویلا فوق دارای 430 متر زمین خوش قواره درون شهرک با بنای در حدود 260 متر شخصی ساز و بسیار لوکس و شیک ساخته شده است . ویلا با دارا بودن 3 خواب مستر و تراس شمالی و جنوبی ، که تراس جنوبی همانطور که در عکس گذاشته شده در سایت و گوگل مشخص است دارای دید و چشم انداز و منظره جنگل و کوه به صورت اوپن و آزاد همراه است .

 

حس واقعی خرید ویلا در شمال

چنانچه به دنبال ویلایی هستید که حس واقعی ویلا و داشتن ویلا به معنای واقعی خود باشد پیشنهاد ما به خریداران ویلا در شمال این ویلای نوساز و شخصی ساز با متریال و مصالح تلفیقی از چوب در نمای داخل و سقف ها و آجر قرمز در نمای بیرون و داخل و سالن ویلا میباشد ، که این ویلا را خاص و منحصر به فرد و زیبا ساخته و حس یک ویلای واقعی و به دور از ویلاهای بساز و بفروشی درخریدار را زنده میکند .
ویلا شهرکی و مهندسی ساز با نقشه های محاسباتی و سند تک برگی و پایان کار و تائیدیه از بنیاد مسکن و سیستم گرمایش کف پایپکس آلمان ، و یک پارکینگ بزرگ زیر ویلا و در اصطلاح پارکینگ خصوصی و 3 خواب مستر که هریک از خواب ها دارای سرویس مجزا و جداگانه و یک سرویس مهمان و کف ویلا با کف پوش لمینت و پارکت فرش شده . جهت زیبایی دیوارهای داخلی با معماری زیبا و از آجر قرمز و چوب سند پلاست شده و در سقف ها و بدنه ویلا چوب کار شده است .

 

قیمت ویلا در شمال

قیمت ویلا در حدود 1 میلیارد و 900 میلیون تومان میباشد که مبلغ 50 در صد آن نقد و 50 درصد دیگر طی 4 فقره چک و در صورت پاس شدن آخرین چک سند به نام خریدار و در دفتر اسناد رسمی و دفترخانه به خریدار انتقال داده خواهد شد .
تصاویر موجود در سایت املاک بانیان مسکن گویای همه چیز در مورد این ویلای ناب و کلید نخورده و نوساز میباشد ، در ضمن مشاور املاک بانیان مسکن در شمال به صورت خصوصی ویلاهای امنیت دار از لحاظ سندیت و دید و راحتی هنگام نشستن روی تراس و شهرکی را در اولویت کارهای خرید و فروش ویلاهای خاص و شیک در شمال دارد ، که همین امر مشاور املاک مارا به یکی از معتبر ترین املاک و فعالترین مشاور املاک در سطح کشور و بین الملل تبدیل کرده است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.