فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

معاوضه ویلا با آپارتمان - کد: 2095

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 200 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 980،000،000  تومان

معاوضه ویلا در شمال و در اقصی نقاط شهرستان نوشهر و نمک‌آبرود و نور و چالوس با آپارتمان در شهرهای کرج و تهران، این ویلا در روستای کهنه‌سرا از توابع شهرستان نوشهر با زمینی در حدود 200 متر و بنایی 2 خواب با متراژ تقریبی 160 متر دارای چشم‌انداز کامل و زیبای جنگل و کوه آماده معاوضه با آپارتمان کرج و آپارتمان در تهران می‌باشد.

قیمت ویلا معاوضه‌ای

قیمت این ویلای معاوضه‌ای با آپارتمان در حدود 980 میلیون تومان می‌باشد، معاوضه ویلا با آپارتمان و معاوضه ویلا با ماشین و خودرو نیز امکان‌پذیر می‌باشد.
اشخاصی که مالک آپارتمان در شهرهای کرج و تهران با قیمت تقریبی 900 میلیون تومان هستند و خواهان ویلا در شمال می‌باشند ویلای مذکور آماده تعویض و معاوضه ویلا در نوشهر با قیمت 980 میلیون تومان آپارتمان در هر جای تهران و هر منطقه از کرج می‌باشد .
جهت دیدن تصاویر بیشتر از ویلاهای معاوضه‌ای در شمال وارد قسمت فروش ویلا جنگلی در سایت بانیان مسکن شوید و یا با شماره موبایل 09124957595 جهت مشاوره و معرفی بیش‌تر ویلاهای معاوضه‌ای با آپارتمان در سراسر کشور تماس حاصل فرمائید.
 

جهت معاوضه آپارتمان خود با ویلا ساحلی و یا ویلا جنگلی در شمال و دیدن تصاویر بیش‌تر وارد سایت بانیان مسکن شمال و یا وصل به کانال تلگرام خرید و فروش و معاوضه ویلا با آپارتمان، بانیان مسکن به آدرس زیر شوید.
https://t.me/banianmaskan
چنانچه مشتریان عزیز خواهان معاوضه ویلا در نوشهر با آپارتمان در کرج و تهران هستند شرکت بانیان مسکن شمال انتخاب کاملا مناسبی برایتان است.

بحث معاوضه در خرید ویلا که یکی از روش‌های ویلادار شدن می‌تواند باشد به صورت کم و بیش در شمال شاهد آن هستیم، در این میان معاوضه ویلا با آپارتمان هم موردی است که بیش‌تر برای ویلاهای شمال در زمان کمبود نقدینگی و رکود بازار ملک اتفاق می‌افتد، در این حالت افرادی که توان خرید ویلا را نداشته و در عوض مالک آپارتمان مسکونی یا واحدی تجاری در مناطق مختلف کشور هستند ترجیح می‌دهند آپارتمان را با ویلا معاوضه نمایند، البته باید توجه نمود که این روش معاوضه ویلا و آپارتمان باید از نظر قیمتی نزدیک به هم بوده باشد.
می‌خواهید بدانید روش معاوضه ویلا در شمال به چه صورت و بیش‌تر در چه خصوص و شرایطی انجام می‌پذیرد، طبق تجربه بیش‌تر معاوضه‌های ویلای شمال با آپارتمان مسکونی در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان، به ترتیب اتفاق می‌افتد اما باید بدانید چنانچه مالک ویلا اهل شهرهای فوق باشد قبول به معاوضه خواهد داشت، در غیر این صورت 90% افراد فقط تمایل به معاوضه آپارتمان مسکونی در تهران با ویلای شمال را قبول دارند.

پیشنهاد بانیان مسکن هنگام معاوضه ویلا

معاوضه ویلا در شهرهای مازندران با ابعاد مختلفی وجود دارد، شما می‌توانید یک ویلای معاوضه‌ای لوکس و لاکچری را در نوشهر یا متل‌قو یافته و با شرایط یک واحد آپارتمان مسکونی در تهران یا شهرهای مد‌نظر صاحب ویلا جابجایی یا معاوضه داشته باشید، و یا ویلای کوچک و معمولی با قیمت پایین را برای معاوضه با اتومبیل یا خودروی خود گلچین و در خصوص معاوضه و جابجایی تحت مدیریت مشاور املاک اقدامات لازم را مبذول دارید.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.