فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

معاوضه ویلا شمال با آپارتمان مسکونی - کد: 2383 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 1100 متر مربع
متراژ بنا: 550 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 2،800،000،000  تومان

معاوضه ویلا در شمال با آپارتمان مسکونی در مقایسه با دیگر موارد معاوضه و تهاتر از قبیل معاوضه ویلا با ملک تجاری و یا آپارتمان مسکونی و زمین تجاری بیشتر جواب داده است و اکثر افرادی که ویلا برای فروش در شمال دارند حاظر به معاوضه با آپارتمان و واحد مسکونی در شهر تهران میباشند .
ویلا با زمین 1100 متری و کاملا محوطه سازی شده با استخر و در سه طبقه و در دسته ی ویلای 5 خواب تریبلکس در مساحت بنا در پایانکار در حدود 550 متر با سند ششدانگ مالکیت و مجوز ساخت در نوشهر و در یکی از روستاهای زیبای این شهر ساحلی در دل جنگل و در منطقه سنگتو در لتینگان با لوکیشن موجود ویلا واقع شده است .
قیمت فروش این ویلا باغ به صورت نقدی در حدود 2 میلیارد و 800 بوده و چنانچه تمایل به معاوضه آپارتمان مسکونی در تهران با ویلا باغ لوکس به همراه استخر سر پوشیده در شمال هستید این مورد میتواند گزینه خوب برای خرید ویلا در شمال با توجه به شرایط معاوضه شما برای تهاتر و جابجایی ویلا و یا ملک مورد نظر باشد .
بعضی از ویلاهای فروشی در شمال كه مالکان غیر بومی دارند جهت فروش ویلا در مرحله اول تمایل به فروش ویلا به صورت نقدی و یا با شرایط پرداخت زود هنگام داشته و با توجه به تمایل كم خریداران در مورد ویلا و املاک و مستغلات به خرید نقدی ، در بیشتر موارد طرفین حاظر به معاوضه و تهاتر مینمایند .
معاوضه ویلا با ماشین گران قیمت و لوکس در مورد این ویلا باغ معاوضه ای و فروشی در نوشهر صدق نمیکند و مالک چنانچه قصد معاوضه ویلا را داشته باشد فقط و فقط حاضر به معاوضه ویلا با آپارتمان مسکونی در تهران در حدود نصف مبلغ ویلا بوده و تمایل به دریافت مبلغ باقیمانده به صورت نقدی دارد .
تهاتر ویلا و معاوضه ویلا در شمال بیشتر حول شهرهای تهران و مناطقی از استان البرز در کرج و همچنین اولویت در معاوضه ویلا با آپارتمان و واحد مسكونی بوده و بعد تمایل به معاوضه ویلا با واحد تجاری و مغازه در شهر تهران و مناطقی از كرج میباشند .
معاوضه _ تهاتر و جابجایی ویلا یا ملک كه بعضی از املاک های معرف ملک در شمال با آن برخورد داشته و امروز میخواهیم این واژه را به صورت گسترده تری برای شما عزیران بازگو کنیم ، ابتدا از معنای واژه ی تهاتر شروع می کنیم .
تهاتر به معنای از بین بردن یا حذف دو دین تا اندازه ای که با هم مساوی و برابر شوند كه در رابطه با ویلا و ملک معنی جابجایی و معاوضه نیز در اصطلاح عامیانه و املاکی استفاده میگردد ، اگر به فکر خرید ویلا در شمال هستید و نقدینگی کافی ندارید تهاتر و معاوضه ویلا بهترین گزینه برای انجام یک معامله ی رضایت بخش خواهد بود .
گاهی ویلایی که شما می پسندید بسیار گرانتر از مبلغ نقدینگی و توان خرید شما است و خرید آن برای شما سخت می باشد ولی شما میتوانید با پرداخت نصف مبلغ به صورت نقد و تسویه ی الباقی به صورت معاوضه با آپارتمان و ....در بازار امروز مسکن و کمبود نقدینگی به راحتی در شمال خرید ویلا انجام دهید .
معاوضه ویلا در شمال بسته به توافق طرفین میتواند با ویلا _ زمین _ آپارتمان _ ماشین _ مغازه _ و حتی می تواند با مصالح ساختمانی و فرش یا هر چیز دیگری در هر نقطه و مکانی در داخل و یا خارج كشور ( مربوط به مسکن ) که رضایت دو طرف را برآورده کند باشد و این هماهنگی و معرفی ویلاهای معاوضه ای و امکان به تهاتر با هماهنگی مشاور املاک مربوطه جهت امنیت معامله با عقد قرارداد در دو قسمت مبایعنامه امکان پذیر خواهد بود .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.