فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

مناطق معروف ویلا در شمال - کد: 2232 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 900،000،000  تومان

فروش ویلا در بهترین و خوش آب و هواترین منطقه شمال به صورت شهرکی و مستقل با سازه ای دوبلکس 3 خوابه به متراژ 210 متر مربع و زمین با ستد در حدود 700 متر با امتیازات و انشعابات نصب شده بر روی ویلا با سند شش دانگ و دوربین مداربسته و به صورت شمال جنوبی با فاصله نزدیک به جاده و دریا و شهر نوشهر میباشد .
قیمت این ویلا در بهترین منطقه و پرفروش ترین منطقه ویلایی در شمال با ساخت قوی و شخصی ساز و مبله کامل با نصب کولر اسپیلت و حفاظ و حیاط سازی شده در حدود 900 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و اشخاصی که قصد خرید ویلا مستقل نزدیک به شهر و دریا در محیط شهرکی با امنیت بالا و نگهبانی 24 ساعته دارند موردی مناسب و به قیمت میباشد .

به دلیل نبود مالک ویلا و نداشتن کلید ویلا نتوانستیم تصاویر داخل ویلا را در سایت ثبت کنیم ، در صورت مشاوره و سوالات بیشتر در مورد این ویلا با شماره مدیریت سایت بانیان مسکن 09124957595 تماس بگیرید .

 

موقعیت مکانی و چشم انداز ویلا

 

فروش ويلا در مناطق ويلايي معروف و پرطرفدار شمال ، شامل مناطقي از شمال ميشود كه به دريا و ساحل و جنگل دسترسي آسان و راحت دارند و با ويو و چشم انداز و مناظر زيباي طبيعي دريا و جنگل همراه باشد . در ضمن مناطق معروف و مطرح ويلايي در شمال كه دسترسي آسان و نزديك به جاده آسفالته و جنگل و دريا و امكانات و امتيازات شهري داشته باشد از مناطق پرفروش و برند ويلا كه شامل شهرها و روستاهايي است كه نام خواهيم برد .

فروش ويلا در بهترين مناطق شمال از لحاظ دسترسي آسان به جاده اصلي و مراكز خريد و شهري و نزديك بودن به دريا و جنگل ميتوان به اختصار و به صورت كلي به فروش ويلا در رامسر ، فروش ويلا در متل قو ، فروش ويلا در نوشهر ، فروش ويلا در نمك آبرود ، فروش ويلا در رويان ، فروش ويلا در كلار آباد ، فروش ويلا در عباس آباد ، فروش ويلا در سرخرود نام برد ، كه اين مناطق جزو مناطق شهري و پرفروش ويلا و آپارتمان و زمين در شمال هستند و طرفدار و متقاضي زيادي در امر خريد و فروش ويلا و زمين و آپارتمان در شمال هستند .
بعد از مناطق شهري پرفروش ويلا در شمال به حومه شهر و مناطق روستايي و پرفروش ويلا در حومه شهرهاي معروف و مطرح فروش ويلا در شمال خواهيم رسيد كه اين مناطق روستايي ويلا و آپارتمان در شمال شامل ، فروش ويلا در سيسنگان ، فروش ويلا در دهكده سبز ، فروش ويلا در سياهرود ، فروش ويلا در چلك ، فروش ويلا در مزگاه ، فروش ويلا در بندپي ، فروش ويلا در لتينگان ، فروش ويلا در خيرود، فروش ويلا در ونوش ، فروش ويلا در رياست جمهوري ، فروش ويلا در نخ شمال ، فروش ويلا در خزرتيره ، و خيابان هاي فرعي معروف و برند ويلايي با شهرك هاي بزرگ و برند منطقه شمال در حومه شهر و روستا كه طرفدارترين و خريداران زيادي به دنبال خريد ويلا در اين مناطق هستند .

در مورد خريد و فروش ويلا در مناطق معروف و برند ويلايي در شمال كه به شهرها و روستاهاي نام برده فوق اشاره شد ، بايد گفت كه فروش ويلا ، فروش آپارتمان ، فروش زمين ، اجاره و رهن نيز در اين مناطق شامل جنگلي و ساحلي ميباشد كه با دسترسي آسان و نزديك به جاده و ساحل و جنگل و مراكز خريد به اين رتبه و درجه از بهترين ويلاها و بهترين مناطق ويلايي شمال رسيده اند .

جهت كسب اطلاعات و مشاوره رايگان در خصوص خريد ويلا در بهترين مناطق شمال كشور با بازدهي و امنيت و مناظر زيبا و موقعيت عالي و مناسب چه در مورد خريد ويلا در شهرك و يا خريد ويلا به صورت مستقل با شماره تماس مندرج در سايت پرفروش و برند خريد و فروش و رهن و اجاره ويلا و آپارتمان و زمين در شمال به نام سايت بانيان مسكن تماس بگيريد تا با مشاوره رايگان صاحب ويلا در بهترين نقاط ساحلي يا جنگلي در شمال با امنيت و آرامش بالا برسيد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.