فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

نوشهر خرید ویلا - کد: 2466

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 320 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 4،800،000،000  تومان

نوشهر خرید ویلا در این قسمت که با کد 2466 خدمت شما اعلام شده جزو ویلای شهرکی دوبلکس 2 خواب است که در مسیر نوشهر به سمت رویان در منطقه ونوش از روستاهای ساحلی جنگلی این شهرستان درون شهرک ویلایی با فاصله 600 متری تا دریا در خیابانی آسفالت شده با ویلاها و شهرک‌های بزرگ و لوکس واقع شده است.


نوشهر خرید ویلا در زمین متری و بنای 2 خواب دوبلکس در متراژ متر درون شهرک شناخته شده و برند ونوش اعمار شده که در این مجموعه تقریبا 4 هکتاری حدود 40 دستگاه ویلا ساخته شده و در حال ساخت وجود دارد و تعدادی قطعات زمین خالی نیز به صورت شمال جنوبی وجود دارد.


امکانات شهرک شامل سوییت نگهبانی، درب کنترل ریموت، خیابان عریض آسفالت شده، دسترسی آسان به دریا و مراکز خرید و شهر، وجود امتیازات و انشعابات برق، گاز و آب برای تک تک ویلاها و زمین‌های موجود در این مجموعه جنگلی را می‌شود نام برد.


مشخصات ظاهری و داخلی ویلا
سالن پذیرایی تمام مبله، آشپزخانه کامل، سرویس بهداشتی، در طبقه فلت و 2 خواب مستر و مبله با تخت و اسپیلت و تراس رو به جنگل، مبله کامل، حیاط‌سازی زیبا، نمای شمال جنوبی با سیمان و آجر، از ظواهر این ویلای فروشی مبله شده درون شهرک در نوشهر می‌باشد.
قیمت خرید برای این ویلا در حدود 4/800 میلیون از سوی مالک اعلام شده و با توجه به خرید نقدی و شرایط کوتاه مدت، می‌توان این ویلا را با قیمت 4/700 میلیون تومان به صورت مبله کامل خرید.
نکته؛ همان‌طور که می‌دانید با افزایش روز افزون قیمت‌های مصالح و افزایش دلار کسی حاظر به فروش مدت‌دار و چکی ویلا نیست و بیشتر فروشندگان ترجیح به فروش ویلا به صورت نقد دارند.

چرا نوشهر خرید ویلا را برمی‌گزینیم؛

نوشهر خرید ویلا همیشه از رونق و بازاری داغ بهره‌مند بوده، چرا که در تمامی پستی و بلندی‌های بازار مسکن، ما شاهد خرید و فروش ویلا در نوشهر و شهرهای مجاور نظیر، رویان، نمک‌آبرود، متل‌قو بوده و هستیم و علت اصلی را می‌توان در طبیعت بکر این مناطق، فاصله نزدیک دریا و جنگل، ساحل زیبا، مناطق برند، استراحت‌گاه‌ها و اقامت‌گاه‌های مختلف، فروش‌گاه‌ها و فست‌فودهای شناخته شده و برند دانست.


علاوه بر این‌ها خرید ویلا در مناطق برند و درجه یک شمال را به نام‌های نوشهر، متل‌قو، نمک‌آبرود، رامسر می‌توان شناخت. یکی دیگر از مسایلی که باعث می‌شود نوشهر خرید ویلا با نوسانات قیمت دلار و افزایش هزینه ساخت ویلا و در نهایت فروش ویلا همیشه در بورس باشد، نزدیکی و دسترسی آسان این شهرستان به جاده‌های متصل به پایتخت (تهران) می‌باشد و شما با هر سلیقه و توان خرید می‌توانید در نوشهر ویلا برای سرمایه‌گذاری و خرید داشته باشید.


البته خرید ویلا در نوشهر یا شهرهای دیگر مازندران به قول معروف پول دل است و خریداران و اکثر هموطنان دوست دارند ویلایی هر چند کوچک و نقلی در شمال داشته باشند، حتی اگر دلار و دیگر موارد باعث افزایش قیمت ویلا در شمال گردد.

صحبت پایانی مشاور؛
نوشهر خرید ویلا با شرایط فوق به عنوان ویلای فروشی جنگلی درون شهرک و دوبلکس، مناسب افرادی است که در جستجوی چنین ویلایی هستند و چنان‌چه توان خرید ویلا بین  4/500 میلیارد تا 5 را دارند این گزینه هم ارزش بازدید و خرید را دارد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.