فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ويلا زير قيمت فروش - کد: 2245 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 210 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 230،000،000  تومان
فروش ويلای جنگلی با ويو شرقي غربي و چشم انداز جنگل تقريبا نوساز با قدمت دو ساله و ارزان قيمت و در اصطلاح نياز به پول در مناطق زيباي متل قو تا رويان  شهرستان توريستي نوشهر واقع شده است.
 
‎ويلاي فروشي جنب شهرك هاي تهراني نشين و شناخته شده در شمال كشور با تمام امكانات داخلي مبله شده همراه جواز ساخت ، نوساز با اسپيلت و كولر گازي و حياط سازي شده كامل براي فروش با قيمتي زير قيمت و ارزان به مشتريان و خريداران معرفي شده است.
 

موقعیت مکانی ویلا

 
‎موقعيت جغرافيايي ويلاي فروشي در غرب مازندران در سه كيلومتري شهر توريستي نوشهر-روستاي زيباي خيرود كنار، شرقاً به روستاي مزگاه و غرباً به لتينگان و شهر نوشهر با جاذبه هاي بكر و طبيعي و متصل به جاده اصلي و عبوري نور نوشهر ميباشد.
 
‎از مزاياي اين ويلاي فروشي نقلي و زيبا، داشتن جواز ساخت و به صورت شخصي ساز در مكاني دنج در بافت بومي نزديك به شهر ميباشد ، كه اين ويلا را نسبت به ويلاهاي اطراف متمايز ميسازد، ويلاي فروشي در جنب شهرك نزديك به ويلاهاي تهراني نشين است،
 

امکانات و تجهیزات ویلا

 
‎ويلاي فوق داراي امكاناتي شامل : كنتور آب، كنتور برق، كنتور گاز ميباشد، همچنين داراي جواز ساخت و سند شورايي است كه با اقدام دهياري و شوراء در نوبت سند تك برگ مالكيت مي باشد كه هزينه سند و اخذ و اقدامات اداري به عهده خريدار ميباشد.
 
‎فروش ويلا با زميني به مساحت 210 متر مربع و ساختماني ويلايي دوبلكس در دو طبقه به مساحت 160 متر مربع به صورت نيم دايره و مستطيل شكل و داراي تراسي رو به جنگل كه زيبايي جنگل را به طور كامل نشان ميدهد، در كل يكي از محاسن آن داشتن ويو باز و مستقيم رو به جنگل است كه هنگام نشستن در تراس كاملاً مشخص و واضح ميباشد .
‎اين ويلا با تماميه امكانات رفاهي از جمله : مبله شده كامل در سالن و نشيمن ، كف سراميك ، مجهز به تمام وسايل صوتي و تصويري و سيستم گرمايشي و سرمايشي و تمامي راه پله ها به سمت طبقه بالا چوبي ميباشد كه نماي زيبايي به آن داده است ، آشپزخانه تماماً كابينت به همراه يخچال، گاز فر، ماشين لباس شويي، لوازم برقي و تمامي لوازم مورد نياز آشپزخانه را داراست.
 
‎داراي دو اتاق خواب ، كف سراميك ويلا ارزان قيمت و زير قيمت خريد بوده و به همراه كمد ديواري و سرويس خواب كامل و سيستم گرمايشي سرويس بهداشتي  كامل و مجهز با بهترين نوع و جنس شيرآلات ، فرنگي و ايراني هم در طبقه پايين و هم در طبقه بالا نصب گرديده است.
 
‎تمامي درب وپنجره هاي ساختمان حفاظ دار از نوع قوطي فلزي رنگ شده به رنگ مشكي بوده و با حياط سازي معمولي و زيبا همراه با چراغ هاي پايه دار و تمامي قسمتهاي بيروني و حياط موزاييك كاري شده است، حتی اين ويلا با سازه اي شيك و نقلي اما بدون فضاي پرتي جزو ويلاهاي زير قيمت فروش بوده و منظره اي زيبا با داشتن امتياز كامل و به دلايل نياز مالي زير قيمت به فروش ميرسد. 
 
‎ويلاي فروشي زير قيمت فروش در بازار الان ملك ، با امكانات كامل در نزديكي شهر و فرودگاه قرار گرفته و باجاده زيباي چالوس-كرج نيز فاصله چنداني ندارد ، اين ويلا از سمت شرق نيز در 15 كيلومتري پارك جنگلي سيسنگان واقع شده است.
 

قیمت ویلا

 
‎ويلاي فوق با 210 مترمربع و 160متر بنا در بهترين نقطه روستاي خيرود كنار به دلايل نياز مالي زير قيمت كارشناسان املاك به مبلغ 230 ميليون تومان قيمت گذاري شده است كه جزو ويلاهاي زير قيمت خريد و زير قيمت فروش ميباشد.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.