فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلای شمال - کد: 2027 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 600،000،000  تومان

خرید ویلای شمال، برای مشتریانی که قصد خرید یا فروش ویلا در شمال را دارند یکی از دغدغه‌های اساسی و اصلی انتخاب ویلای باب میل است، که هنر مشاور‌املاک خوب در شمال پیشنهاد و ارایه ویلا مناسب و نزدیک به سلیقه و خواسته مشتری است.

 

اولین گام سندیت ویلا و امنیت ملک و در مرحله بعدی مکانی که ویلا از نظر جغرافیایی و موقعیت منطفه است، به گونه‌ای که ویلا نزدیک به جاده اصلی و مراکز خرید و فروشگاه در دسترس باشد بعد چشم‌انداز ویلا مهم است که  ویلا چشم‌اندازی باز با ویویی عالی باشد. نوع ساخت و سازه ویلا که اصولی و مهندسی‌ساز و محکم ساخته شده باشد هم دارای اهمیت است.
ویلای شمال را می‌شود در دو دسته ویلای ساحلی در شمال، ویلای جنگلی در شمال تقسیم‌بندی کرد، که این دو سبک ویلا اختلاف‌هایی از لحاظ موقعیتی و منطقه‌ با هم دارند که در قسمت تفاوت ویلای ساحلی و جنگلی در شمال مفصل توضیح داده‌ایم که یکی از اختلاف‌های بارز و آشکار آن ارزش بالاتر قیمت ویلا ساحلی نسبت به ویلا جنگلی می‌باشد.
توصیه ما به شما عزیزانی که با بودجه کم اصرار به خرید ویلا در شمال دارید این است که ویلای مناسب برای شما می‌تواند انتخاب ویلا در قسمت جنگلی با تنوع سازه و متراژ زمین باشد.
ویلای شمال در گران‌ترین حالت خود به یک ویلای ساحلی لوکس و مدرن داخل شهرک و یا به یک ویلای سوپر لوکس استخردار در شهرکی جنگلی و پای‌کوه می‌تواند تعلق داشته باشد و دلیل آن هم ارزش قیمت زمین در این دو محدوده و منطقه از شمال خواهد بود.
بهترین ویلای شمال را می‌شود در محدوده نوشهر به سمت رویان با سازه‌ای دوبلکس در دو‌طبقه به همراه سه‌خواب در زمینی شمال‌جنوبی و با دید و چشم‌انداز جنگل یافت.


مشخصات ویلای شمال

این ویلا در 270 متر زمین شمال جنوبی با سازه‌ای دوبلکس رو به جنگل در بنای حدود 200‌ متر اعمار شده است، و سبک و معماری ویلا به طریقی است که مالک و مهندس معمار خواب‌ها را به طور کل در طبقه هم‌کف قرار داده و سالن را به طبقه اول انتقال داده تا هنگام نشستن در سالن چشم‌انداز از رویایی جنگل را به دلیل داشتن ارتفاع در این طبقه به صورت کامل داشته باشید.
 

قیمت ویلا در شمال

قیمت ویلای فروشی فوق در حدود 600 میلیون می‌باشد که تخفیف ویژه هم برای خریدار به صورت نقدی خواهد داشت و امکان خرید تا مبلغ 570 میلیون تومان هم به شرط خرید نقدی وجود دارد، شرایط فروش ویلا قسطی و شرایطی فرق می‌کند و شخصی که تمایل به خرید ویلا به صورت تمام قسط دارد نباید انتظار تخفیف ویژه تا 590 میلیون را داشته باشد و نهایت می‌تواند با همان مبلغ اولیه خرید نماید.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.