فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلای فروشی استخردار - کد: 2473 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 240 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 1،700،000،000  تومان

ویلای فروشی استخردار به ویلاهایی که در محوطه خود یا درون ساختمان دارای استخر به ابعاد و مساحت کوچک یا بزرگ هستند اطلاق می‌شود و در حدود 20 درصد از ویلاهای موجود در شمال دارای چنین امکانات و متریالی هستند که در دو موقعیت ساحلی و جنگلی در جای جای شمال یافت می‌شوند.

نکته؛
چنان‌چه
 ویلا از مساحت زمین کمتر و مساحت بنای بیشتری برخوردار باشد، اصولا استخر را داخل ویلا و برعکس مساحت زمین بیشتر و چند برابر مساحت ساختمان باشد استخر را در محوطه ویلا خواهید چنان‌چهدید.

ویلای فروشی استخردار که از آن در این قسمت یاد می‌کنیم جزو ویلاهای استخردار در محوطه خود است که با توجه به داشتن زمین مناسب جهت احداث استخر این امکان را به ویلا داده است.
ویلای فروشی استخردار در یکی از بهترین مناطق شمال کشور در محدوده نوشهر و در موقعیت زیبای جنگلی که در ارتفاع بوده قرار گرفته و این مزیت باعث می‌شود علاوه بر چشم‌انداز جنگل شما از چشم‌انداز دریا نیز بهره‌مند باشید، که از این ویلا می‌شود به عنوان فروش ویلای جنگلی نزدیک ساحل نیز یاد کرد.

فروش ویلا با استخر شمال در سازه‌ها و متریال و موقعیت مختلف وجود دارند و هر توان مالی و سلیقه‌ای می‌تواند از آن بهره‌مند شود، اصولا چنین ویلاهایی از لحاظ قیمتی با ویلاهای معمولی اختلاف بیشتری دارند که ما در قسمت تفاوت ویلای استخردار و معمولی کامل در مورد آن توضیح داده‌ایم.

 

امکانات ویلا؛

مکانی دنج نزدیک به دریا و جنگل، داشتن سند مالکیت، نصب کنتور برق، گاز، داشتن استخر، 2 خواب در پایین و یک خواب در بالا، چشم‌انداز عالی دریا و جنگل، قیمت مناسب، از امکانات و عوامل مهم ویلا شمال با استخر در این منطقه از نوشهر خواهد بود.

مشخصات ویلا؛
ویلای فروشی استخردار در زمینی به مساحت 400 و سازه‌ای 240 متری دوبلکس 3 خواب معرفی می‌گردد که علاوه بر داشتن استخر در حیاط پشتی ویلا، داشتن 2 خواب در طبقه همکف، سالن نشیمن، آشپزخانه، سرویس بهداشتی را خواهید داشت و در طبقه بالایی یا همان طبقه اول شما سالنی بزرگ، آشپزخانه یا مینی‌بار و دل‌باز به همراه یک اتاق خواب مستر و 2 تراس شمالی رو به دریا و تراس جنوبی رو به جنگل را شاهد هستید.

 

ویلای جنگلی نزدیک ساحل را در مناطقی از شمال در استان مازندران که دریا و جنگل به هم پیوند خورده‌ به چشم می‌آید، که از این موارد می‌شود به خرید ویلا نوشهر سیسنگان که از این دست است اشاره داشت که این گزینه یعنی فروش ویلا با استخر در نوشهر در این قسمت جای دارد.

ویلای فروشی استخردار همان‌طور که اشاره داشتیم در موقعیت جنگلی و در محیطی تهرانی‌نشین با امنیت کامل، با داشتن نگهبان به صورت مستقل بنا شده و چنان‌چه تمایل به خرید چنین ویلایی در شمال دارید، از آن می‌توان به خرید ویلای استخردار مستقل یاد کرد.

قیمت ویلا؛
حال نوبت به قیمت این ویلای استخردار می‌رسد، با مشخصاتی که از آن نام برده شد، مالک مبلغ حدود 1 میلیارد و 700 میلیون را برای فروش در نظر گرفته است، شما می‌توانید این ویلا را به دو صورت نقد و اقساط یا معاوضه داشته باشید، البته این قسمت برای افرادی است که معاوضه ویلای استخردار با آپارتمان را برگزیده‌اند و این جابجایی بیشتر با آپارتمان مسکونی در تهران برای فروشنده مدنظر است.

پیشنهاد مشاور؛
اگر در پی یافتن ویلای فروشی استخردار هستید، جانمایی ویلا به صورت شمال جنوبی در بهترین منطقه شمال در شهرستان نوشهر با امکانات کامل و داشتن سند مالکیت و از همه مهم‌تر چشم‌انداز بدون مشرف و آزاد دریا و جنگل در این ویلا، آن را به یکی از بهترین ویلای استخردار فروشی در شمال مبدل ساخته و بانیان مسکن آن را برای شما در نظر گرفته است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.