فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلای فروشی در رویان - کد: 2372 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 318 متر مربع
متراژ بنا: 270 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 520،000،000  تومان

اگر به دنبال جایی برای خرید ویلا در شمال میگردید که علاوه بر محیط امن ، طبیعتی بکر و بی نظیر داشته باشد، باید بگویم رویان شهری میان نور و نوشهر است که علاوه بر محیط امن دارای چشم اندازهای خدادادی بینظیر و فاصله کم بین جنگل و دریا این شهر را از سایر شهرستان های شمال کشور متمایز و در ردیف شهر نوشهر و کلارآباد قرار داده و متمایز کرده است.
فروش ویلا رویان را میتوان به شهر توریستی که یادگار بزرگانی از جمله خانه پدر شعر نو یعنی نیمایوشیج را در خود جای داده است و همچنین دارای بازار بزرگ سنتی است که هر ساله گردشگران بیشماری را به خود جذب میکند، در رويان یکی از زیباترین آبشارهای مازندران بنام آبشار آبپری که در قسمت ییلاقی اين شهر ساحلی واقع شده است.
خرید ویلا در رویان كه در مورد این ویلا میشود گفت که دارای امتیازات ، از قبیل امنیت بالا درون شهرک و آب و هوای عالی طبیعتی بینظیر و قرارگیری ساختمان به صورت شمال جنوبی و به عنوان ویلای فروشی در رویان تا نوشهر و در مقایسه با ویلای فروشی در محمودآباد تا نور بازدید کنندگان بیشتری را به خود جلب میکند ، زیرا شهر رویان از نظر زیبایی و تنوع در ساخت و ساز و تنوع ویلای فروشی شهركی و یا ویلای فروشی آزاد حق انتخاب بیشتری را به مخاطب میدهد .
ویلا شهرکی در رویان و اطراف منطقه دارای ویو عالی به جنگل و کوه و همچنین دریا هستند و فاصله کمی تا جاده اصلی دارند و تمامی کوچه ها نامگذاری شده اند و شما براحتی میتوانید نشانی و آدرس ویلا و ملک مورد نظر را بیابید و یا به دوستانتان آدرس درست و دقیق ویلای خود را بدهيد ، همینطور خیابان ها آسفالت شده و رفت و آمد بسیار آسان است ، همچنین روستاهای توریستی و معروف این منطقه از رویان به سمت نوشهر میتوان به ونوش ، سیاهرود _وازیوار كه دارای تمامی امکانات رفاهی متعلق به بومیان و توریست ها میباشند و دارای ویلاهایی با قیمت های متفاوت در ساحل و جنگل هستند .
ویلای فروشی در رویان نیز مانند دیگر شهرهای ساحلی شمال از کیفیت محیطی و مکانی متفاوت به لحاظ ضعیف و قوی بودن منطقه برخوردار بوده است ، در مورد این ویلای فروشی شهركی و درون شهرک در رویان با قیمت حدود 500 میلیون تومان كه در محدوده رویان و در مجموع در غرب این شهرستان در مسیر به نوشهر واقع گردیده را میتوان به ویلای شهرکی متوسط با امنیت و امکانات کامل شهرک تطبیق داد.
فروش ویلا در رویان و داخل شهرک با فاصله نزدیک به خیابان آسفالته فرعی و جاده سراسری و دریا در حدود 900 متر بوده و این ویلا فروشی داخل شهرک كلیه امتیازات و انشعابات یک ویلا درون شهرک را با امنیت و نگهبانی برخوردار است .
ویلا در زمینی به متراژ حدود 318 متر و زیربنای دوبلكس 270 متری 4 خوابه كه با یک سالن و اتاق خواب و سرویس زیر پله و شومینه در پذیرایی و آشپزخانه مجهز و كامل با سقف چوب و کناف و کف سرامیک در طبقه اول و در طبقه دوم با 3 خواب مستر و سالن نشیمن نقلی و تراس 20 متری زیبا در طبقه دوم احداث شده است .
قیمت ویلا كه به ویلای فروشی در رویان و داخل شهرک در عنوان ثبت گردیده را 520 میلیون تومان قیمت گذاری كرده و با شرایط خوب معاوضه با آپارتمان بیشتر در تهران و همچنین تهاتر ویلای شهرکی با آپارتمان و ماشین را نیز در دستور كار داشته و برای فروش ویلا به صورت نقد و اقساط با شرایط کوتاه مدت و با بلند مدت نهایت 5 ماهه نیز مالک مبادرت به فروش ویلای شهرکی در رویان خواهد داشت .
خرید ويلای شهرکي در رویان تا قیمت 500 میلیون تومان ، بیشتر شامل ویلای فروشی جنگلی در رویان و نوشهر بوده و ویلای ساحلی فروشی تا این قیمت یا موجود نیست و یا شامل ویلای ساحلی قدیمی شهرکی و نیاز به بازسازی و مرمت داشته ، ویلای فروشی در رویان و مناطق اطراف از لحاظ قیمتی نسبت به ویلای فروشی در متل قو ، نوشهر و نمک آبرود به دلیل افزایش قیمت ملک در این مناطق از قیمت پایین تر و مناسب تری برخوردار بوده و میتوان گفت ویلا فروشی در رویان زیر قیمت تر نسبت به ویلای فروشی در شهر های ساحلی فوق میباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.