فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلای فروشی پای کوه - کد: 2358

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 320 متر مربع
متراژ بنا: 370 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 7،400،000،000  تومان

ویلای فروشی پای کوه را بسیاری از هموطنان كه تمایل به خرید و داشتن ویلا در دامنه جنگل و در ارتفاع بالا از سطح دریا و پای كوه با چشم انداز مسلط و بدون مشرف و مزاحم را دارند حایز اهمیت است.

اهمیت ویلای فروشی پای کوه
برای داشتن و به دست آوردن محیط خاص طبیعی به لحاظ آب و هوایی و سر و صدای کمتر و چشم انداز مناسب در شمال، باید به مناطق پای کوه برای خرید و جستجوی ویلا مراجعه نمود زیرا دید کامل محیط اطراف و آرامش و طبیعت زیبای کوه و جنگل از نزدیک نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند، مضاف بر این که ویلا با قیمت مناسب و در مکانی زیبا نیز واقع شده باشد.
ما در این قسمت نمونه‌ای از خرید ویلا در ونوش که از روستاهای جذاب و توریستی نوشهر است و تعدادی از ویلاها در این روستا پای کوه اعمار شده و به دلیل ارتفاع زیاد از سطح دریا مناظر بکر جنگل و دریا را در چشم انداز خود دارند را به شما معرفی می‌کنیم، همراه ما باشید.

آدرس ویلا:
دوستان برای رسیدن به ویلا باید وارد استان مازندران شوید و بعد از آن به سمت نوشهر حرکت کرده و در کیلومتر 34 شرق این شهرستان به سمت شهرستان رویان، در ظلع جنوب جاده وارد روستای ونوش شوید و با گذر از ورودی روستا به سمت دامنه جنگل خواهید رسید و بعد از آن می‌توان ویلا را مشاهده نمود.

مشخصات ویلا:
ویلا در محیطی کاملا جنگلی و نزدیک به جنگل در متراژ زمین 320 متر و بنای احداثی تریبلکس در حدود 370 متر و دارای 3 خواب مستر که در ردیف ویلا با روف گاردن هم قرار دارد را مطابق تصویر خواهید داشت.

نوع طراحی و نقشه ویلا:
ویلا در سه طبقه به صورت ویلا تریبلکس اعمار شده که در طبقه همکف شاهد سالن بزرگ، آشپزخانه، یک اتاق خواب مستر و سرویس بهداشتی مهمان را خواهیم داشت.
در طبقه اول هم سالن نشیمن، 2 خواب مستر به همراه کمد دیواری و تراس رو به دریا که از اتاق خواب و سالن نیز قابل دسترسی است را خواهیم دید.
طبقه دوم شامل تراس بزرگ به عنوان روف گاردن و سوییت جهت جکوزی یا گیم روم قابل استفاده است، سپس توسط پله‌ای فلزی به طبقه بعدی که شامل تراسی 60 متری که چشم انداز کامل و هم زمان دریا و جنگل را خواهیم داشت، از نوع طراحی و نقشه این ویلای فروشی پای کوه است.

 

ویلای فروشی پای کوه

 

امتیازات و محاسن ویلای پای کوه کدام است؟
از امتیازات و محاسن قابل ذکر این ویلای فروشی در پای کوه می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

  • موقعیت عالی در منطقه نوشهر
  • داشتن سند مالکیت
  • واقع در شهرک کوچک و 10 واحدی
  • مکان ویلا روستای توریستی ونوش
  • ویلا پای کوه و چسبیده به جنگل
  • ویلا در ارتفاعی بالا از سطح دریا قرار دارد
  • ویلا با روف گاردن
  • دارای چشم انداز کامل جنگل و دریا
  • ویلا نوساز و خوش نقشه مدرن
  • قیمت اکازیون و مناسب

قیمت ویلای فروشی پای کوه:
با محاسبه قیمت زمین در این منطقه بکر و زیبا که حدود متری دست کم 15 میلیون تومان است و قیمت ساخت چنین بنای دوبلکس به همراه روف گاردن که حدود متری 7 میلیون و اجرت ساخت و سود مالک، در مجموع قیمت 7 میلیارد و 400 میلیون تومان برای فروش این ویلا در منطقه نوشهر پای کوه و چسبیده به جنگل در نظر گرفته شده است.

خلاصه مطلب:
ویلای فروشی پای کوه را در هر مکانی از شمال نمی‌توان یافت، به دلیل همین محدودیت ارزش ملک در مناطق مرتفع بسیار بالاست و یک شانس برای آنانی است که همچین ویلایی قسمت شان می‌شود، ویلا نزدیک جنگل و با چشم انداز کامل و بدون مشرف دریا اگر خواسته شماست می‌توانید این ویلای فروشی پای کوه در محدوده نوشهر و روستای ونوش را مورد بازدید قرار دهید، ما همراه شما هستیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.