فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا با سند 6 دانگ عرصه و عیان - کد: 2152 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 350 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،150،000،000  تومان

ویلا با سند 6 دانگ عرصه و عیان بهترین گزینه خرید ملک در شمال می‌تواند باشد و دلیل آن طی کردن مراحل قانونی اخذ سند برای ویلا یا ملک است که زمان و شرایط خاص خود را دارد و در نهایت منجر به آسودگی خاطر مالک یا خریدار ویلا از لحاظ امنیت مالکیت خواهد شد.
خرید ویلا با سند 6 دانگ عرصه و عیان را در بیشتر ویلاهای قدیمی شمال می‌شود دید، چرا که در گذشته مراحل اخذ سند و شرایط دریافت آن را داشته‌اند، باید خاطر نشان کنیم که حدود 70 درصد املاک یا ویلای فروشی در شمال فاقد سند عرصه و عیان می‌باشند.
خرید ویلای سنددار در شمال شاید برای شما در انتخاب اول خرید باشد، اما باید توجه داشته باشید که سند ویلا دارای انواع مختلف است و بیشتر زمین مربوطه دارای سند است و خود ویلا یا ساختمان دارای مجوز یا پروانه ساختمان خواهد بود که بعدها می‌توان طی مراحلی خاص متراژ بنا را به عنوان عیان در سند به نام ویلای فروشی با سند 6 دانگ عرصه و عیان قید کرد.

خرید و فروش ویلا با سند 6 دانگ عرصه و عیان در مناطق شمالی کشور داخل شهرک و در مجموعه‌ای تهرانی‌نشین با امنیت کامل و نگهبانی 24 ساعته و زیر قیمت، توسط شرکت بانیان مسکن شمال آماده فروش و معاوضه ملک و آپارتمان در بهترین نقاط تهران و کرج می‌باشد.
ویلا با سند تک‌برگ عرصه و عیان با متراژ زمینی در حدود 350 متر مربع داخل مجموعه‌ای 4 واحدی با امنیت کامل و نگهبانی دائم و 24 ساعته و با بنایی در حدود 210 مترمربع 3 خواب که خواب‌ها همگی دارای سرویس و حمام مجزا و در اصطلاح مستر می‌باشند.
ویلا با سند شش‌دانگ عرصه و عیان و با مجوز ساخت و پایان‌کار و امنیت کامل و امتیازات آب و کنتور برق و کنتور گاز به دلیل دارا بودن جواز ساخت و سند 6 دانگ ویلا، یکی از بهترین ویلاهای سنددار و زیرقیمت و به قیمت در مجموعه‌ای تهرانی‌نشین در شمال کشور مطرح است.
ویلا دارای سونا خشک و 3 خواب مستر و یک نشیمن بزرگ و آشپزخانه و دو تراس بزرگ و زیبا و دارای انشعابات برق و آب و گاز و
به عنوان ویلای دوبلکس سنددار در شمال و کاملا مهندسی‌ساز مطرح است، هم‌چنین ویلا با پروانه‌ساخت و درب ضدسرقت و پنجره‌ها دوجداره و در مجموع شخصی‌ساز با آیتم و متریال درجه یک ویلا و ساخت و ساز همراه است.

قیمت  ویلا

قیمت این ویلا با تخفیف در حدود 1میلیارد 150 میلیون تومان و نه به ریال می‌باشد که در مجموع این ویلا جزو ویلاهای زیرقیمت در شمال با قیمتی منصفانه و عادلانه از نظر ساخت و مصالح و مواد درجه یک کاربردی در ساخت این ویلا همراه است.
نحوه خرید ویلا با سند 6 دانگ عرصه و عیان
که به طریق شش‌دانگ نیز نوشته می‌شود با اقساط و شرایط مشخص نیز انجام می‌پذیرد و خریدار نصف پول و مبلغ ویلا را نقد و مابقی را قسطی و شرایطی با قسط کوتاه و نه طولانی مدت، در حد نهایت 3 ماه می‌تواند پرداخت نماید تا صاحب و مالک ویلا با سند شش‌دانگ عرصه و عیان و زیر قیمت در شمال با چشم‌انداز ابدی جنگل و کوه، در محیطی امن و تهرانی‌نشین در غرب مازندران گردد.
چنانچه تمایل به خرید ویلای دوبلکس سنددار در شمال در متراژ بنای حدود 200 متر دارید و معیارتان داشتن 3 خواب برای ویلا در زمینی به مساحت حدود 300 تا 400 مترمربع است و هزینه‌ای که برای خرید ویلا در نظر دارید در حدود 1 تا 1/200 میلیون تومان است، باید بگویم بهترین و نزدیک‌ترین گزینه برای خرید ویلا در شمال را یافته‌اید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.