فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا تریبلکس شهرکی - کد: 2076 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 1100 متر مربع
متراژ بنا: 850 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،570،000،000  تومان

مشخصات ویلا

ویلا ، به سازه ای در ارتفاع کم و در مناطق توریستی و خوش آب و هوا ویلا اطلاق میشود و میتوان به ویلا فلت در یک طبقه که معمولا یک تا 2 خواب دارند ، ویلای نیم دوبلکس در یک و نیم طبقه که معمولا 2 خواب تا 3 خواب هستند ویلای دوبلکس که در 2 طبقه و معمولا 3 تا 4 خوابه و ویلاهای تریبلکس در 3 طبقه و معمولا از 4 تا 6 خواب را در شمال شامل میشوند .

 

ویژگی های داخل ویلا

این ویلای تریبلکس دارای شوفاژ مرکزی برای گرمایش و همچنین گرمایش ویلا از کف بوده و سیستم سرمایش ویلا نیز از طریق اسپیلت و کولرهای نصب شده در تمامی اتاق خواب ها و سالن و پذیرایی این ویلای مجهز و مبله شهرکی در شمال تامین می گردد .

ویلا تریبلکس شهرکی ، دارای استخر و سونا خشک و سونا بخار با مدرن ترین دستگاه های روز دنیا میباشد ، که در تصاویر درج شده این ویلا موجود است . این ویلای تریبلکس ، دارای سه طبقه و دارای آسانسور میباشد . در طبقه ی سوم برای نورگیر و روشنایی مضاعف ویلا از سقف شیشه ای استفاده شده است . این ویلا دارای سند سربی است . ویلا دارای 5 خواب مجزا و مستر با سرویس بهداشتی و حمام در اتاق ها ، یک سالن بزرگ و آشپزخانه و مطبخ در طبفه ی دوم و به اضافه ی یک خواب و موتورخانه و استخر و سونا و دوش استخر و حوضچه در طبقه ی فلت یا همکف ویلا واقع گردیده است . در طبقه ی سوم همان طور که در عکس ویلا و تصاویر ویلا مشخص است اتاق خواب ها و نشیمن و یک آشپزخانه در این قسمت وجود دارد . تصاویر ویلا گویا و واضح است ، برای اطلاعات تصویری بیشتر به عکس ویلا در سایت مراجعه کنید .
خرید ویلا قسطی و فروش ویلا به صورت قسطی و اقساطی در شمال خریداران و خواهان زیادی دارد ، که خریداران ویلا تمایل زیادی به خرید ویلا با اقساط بلند مدت و طولانی مدت دارند . اما فروشندگان ویلا تمایل به فروش ویلا به صورت نقدی و یا ویلا به صورت نقد و اقساط دارند .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.