فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا در شهرک ساحلی - کد: 2150 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 530 متر مربع
متراژ بنا: 350 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،300،000،000  تومان

فروش ویلا ساحلی در شهرک ساحلی زیبا و دنج در محدوده شهرستان نوشهر با دید و چشم انداز بی نظیر و رویائی دریا و ساحل و کوه و جنگل به طور همزمان و یکجا از روی تراس طبقه دوم ویلا که به صورت شرقی و غربی میباشد.

 

مشخصات و امنیت ویلا

ویلا ساحلی داخل شهرک ساحلی شیک با امنیت کامل و نگهبانی میباشد، ویلا در قواره سوم ساحل با ویو و منظره مسلط دریا و ساحل و کوه و جنگل شمال همراه است .ویلا با دارا بودن 4 خواب به صورت مستر و کف اتاق خوابها از لمینت پارکت درجه یک با رنگ فندقی زیبا پوشیده شده و در ضمن اتاق ها دارای کمد دیواری نیز میباشند .

گرمایش ویلا از شوفاژ و موتور خانه و پکیج میباشد. این ویلا با بنایی در حدود 350 متر مربع در زمینی به مساحت 530 متر مربع احداث گردیده و قیمت محاسبه شده این ویلا بر حسب موقعیت ساحلی ویلا و شهرکی بودن ویلا با متریال و مصالح مرغوب و درجه یک کار شده در این ویلا حدود 1 میلیارد و 300 میلیون تومان تخمین زده شده است.
ویلا ساحلی داخل شهرک ساحلی لوکس و مدرن دارای سند شش دانگ و تک برگ میباشد، و خریدارانی که به دنبال ویلا ساحلی با سند شش دانگ داخل شهرک در شمال میباشند این ویلای ساحلی موردی اکازیون و مورد تائید است.
در تصاویر این ویلا ساحلی که در سایت بانیان مسکن موجود است ، میتوانید به نحوه و جزیئات ساخت ویلا و مکان جغرافیائی و موقعیت ویلا طبق عکس ویلا ساحلی و تصاویر داخل ویلا از ظاهر ویلا و محوطه و نمای ویلا خریدی آسان و قابل قبول داشته باشید.

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.