فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا زیر قیمت شمال - کد: 2128 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 190 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 380،000،000  تومان

ویلا زیر قیمت داخل شهرک در شمال ، با تعداد حدود 45 دستگاه ویلا در این شهرک جذاب و دیدنی در شمال قرار گرفته است . ویلا دو بحر در حدود 250 متر مربع زمین و حدود دقیق 190 متر مربع پایان کار و جواز دارد . ویلا با 3 خواب و دو تراس شمالی و جنوبی در شهرک با دید باز و چشم انداز زیبای شهرک در شمال واقع شده است .
ویلا نوساز و شخصی ساز میباشد ، به گونه ای که در تصاویر ویلا داخل شهرک مشخص است از نمای بیرونی ویلا و تصاویر داخل ویلا میتوان به کیفیت خوب و ساخت عالی و اصولی و مهندسی ساز ویلا در شمال ، نوشهر پی برد .
ویلا زیر قیمت در شمال و مناطق شمالی کشور خصوصا از متل قو تا محمود آباد در این رکود بازار ملک و مسکن به تعداد فراوان موجود است ، و فروشندگان ویلا زیر قیمت با تواتر ملک در تهران و کرج خصوصا معاوضه ویلا خود با آپارتمان در تهران و در کرج بیشتر تمایل نشان داده و به دلیل نبود نقدینگی کافی و مبلغ خرید ویلا ، حاظر به جابجایی ملک و ویلا با آپارتمان هستند .

 

مشخصات ظاهری ویلا

ویلاهای شیک و خوش ساخت و خوش نقشه و در اصطلاح شخصی ساز با قیمت مناسب و زیر قیمت در بازار امروز که باب دل خریدار ویلا زیر قیمت و لوکس باشد بسیار نادر و کم است ، اما این ویلا تمام خواسته ها و نیازهای یک خریدار واقعی ویلا زیر قیمت در شهرک کامل و آماده در شمال را برآورده میکند.

 

قیمت ویلا

ویلا زیر قیمت و از نوشهر تا سیسنگان واقع گردیده است . ویلا با جواز و پایان کار میباشد . قیمت ویلا در حدود 380 میلیون تومان توسط مالک هزینه و قیمت گذاری شده است اما به خریدار واقعی ویلا ارزان قیمت کمی تخفیف پای معامله و بستگی به نحوه پرداخت پولی خریدار به مالک و شرایط خرید ویلا توسط خریدار دارد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.