فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا ساحلی - کد: 2077

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: 240 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 10،000،000،000  تومان

فروش ویلا ساحلی و خرید ویلا ساحلی درون شهرکهای ساحلی به نام و اسم و رسم دار شمال ، ویلاهای ساحلی همیشه در الویت فروش ویلا در شمال بوده چون از اهمیت و خواستار زیادی برخوردار است. از یک سو هم داشتن ساحل و دریا و از سوی دیگر ویوو و آرامش دریا و جنگل و کوه به صورت دائمی، این ویلا در شهرک شمال از رویان تا نوشهر قرار گرفته و شهرک توسط مدیریت و نگهبان دائم نظارت و سرپرستی میشود .

 

ویژگی‌ها و متراژ ویلا

ویلا ساحلی قواره سوم آب در شهرک با امنیت و نگهبانی دائم و شبانه روزی، ویلا دارای 3 خواب و دو تراس ، یکی رو به جنگل و تراس شمالی رو به ساحل و دریا میباشد . ویلا دارای 450 متر زمین و با سند دفترچه ای و با حدود 240 متر بنای مفید و شخصی ساز میباشد.

 

قیمت ویلا در شمال

قیمت این ویلا ساحلی در حدود 10 میلیارد تومان میباشد و این قیمت برای ویلاهای ساحلی لوکس و زیبا در شهرکهای مطرح ساحلی قیمت عادی و معقولی است که این امر برای اکثر ویلاهای ساحلی شامل و قیمت گذاری شده است ،

 

ویو و موقعیت مکانی ویلا

تصاویر ویلا ساحلی مد نظر از نما و ویو داخل و اتاق ها و دیگر تصاویر این ویلای ساحلی در سایت قدر و معروف املاک و مسکن در شمال ثبت گردیده تا خریداران از طریق اینترنت و گوگل و سرچ و جستجوی ویلا ساحلی در اینترنت بتوانند راحت تر و آسان تر انتخابی مناسب و مطمئن داشته باشند.

ویلا ساحلی ، ویلاهای ساحلی در شمال به دلیل دارا بودن ساحل و دریا و دید دریا و همزمان دید جنگل و کوه نسبت به ویلاهای جنگلی طرفدار و خریداران خاص ویلا ساحلی در شمال خود را دارد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.