فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا ساحلی منطقه نوشهر - کد: 2269 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 650 متر مربع
متراژ بنا: 330 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 3،000،000،000  تومان

فروش ويلا در شهرک ساحلی در منطقه و محدوده نوشهر ، شخصی ساز در شهركی بزرگ با فول امكانات در شمال واقع در روستای سرسبز و تهرانی نشين چلندر شهرستان توريستی و خوش آب و هوای نوشهر با جاذبه های زيبا و ديدنی با مناسب ترين قيمت در بهترين منطقه قرار گرفته است .

 

موقعیت مکانی ویلا


ويلا فروشی با بنا تقريبا قديمی و بازسازی شده ، استخردار داخل شهرک در 10 كيلومتری شهر بندری نوشهر به طرف پارک جنگلی سيسنگان در روستای زيبای چلندر واقع شده است ، كه از نظر موقعيت جغرافيايی از شرق به روستای ملكار و از طرف غرب به روستای دزدک و مجتمع بانک مركزی منتهی ميشود .
ويلا ساحلی حومه نوشهر داخل شهرک به همراه سرايداری و نگهبانی دارای امكاناتی چون ، سند ششدانگ، جواز ساخت ، پايان كار، كاملاً مبله شده و مجهز به سيستم گرمايشی و سرمايشی و دارای استخر بزرگ آب گرم، سونا ، جكوزی ، زمين ورزشی بزرگ تنيس، ساختمان اداری و همچنين دارای كنتور برق ، كنتور گاز و متصل به آب لوله كشي شهرک و روستا ميباشد .

ويلای ساحلی لوكس با سازه ای بسيار زيبا با زمينی به مساحت 650 متر مربع و بنايی به مساحت 330 متر مربع به صورت دوبلكس و شخصی ساز ميباشد ، در طبقه اول يک سالن بزرگ به همراه نشيمن كه به طور كامل مبله است و مجهز به تمامی وسايل صوتی و تصويری و همچنين مجهز به سيستم گرمايشی و سرمايشی ميباشد ، همچنين تمامی درب ها و سقف ويلا همگی از بهترين جنس چوب های لمبه روسی است ، كف تمام سالن در همه قسمت های طبقه پايين تماماً سراميک طرح سنگ است و دارای آشپزخانه ای شيک با كابينت هايی از جنس ام دی اف ترک به همراه تمام وسايل مورد نياز از جمله ،يخچال، گاز فر، مايكروفر، ماشين لباس شويي ، ماشين ظرفشويی ، ميز ناهارخوری و ديگر وسايل مورد نياز ميباشد ، در قسمت ديگر يک اتاق خواب مستر با سرويس خواب كامل و يك سرويس بهداشتي مجزا است و يك ميز بيليارد نيز در قسمت ديگر سالن قرار دارد .

در طبقه دوم اين ويلای ساحلی و لوكس يک سالن كوچک به همراه 3 اتاق خواب كه يكی از اتاقها مستر ميباشد و در قسمتی ديگر از سالن سرويس بهداشتی بزرگ با بهترين نوع و جنس شير آلات برند قرار گرفته است ، و همگی مجهز به سيستم گرمايشی شوفاژ ميباشد ، و كف قسمت های طبقه بالای ويلا و تمامی اتاق خواب ها پاركت است .

از ديگر متريال اين ويلای خوش نقشه ساحلی در كناره نوشهر به سمت رويان ، داشتن تراس نسبتاً بزرگ در قسمت جنوبی ساختمان است كه ديد كوه را به خوبی نمايان ميسازد و همينطور از حسن های اين ويلا داشتن استخر با آب گرم است كه در محوطه آن قرار گرفته است كه علاوه بر در ورودی ، از قسمت آشپزخانه نيز به استخر راه دارد .

تمامی راه پله های داخلی ساختمان از جنس چوبی لمبه روسی است كه نماي زيبايی را به ويلای فروشی داده است ، اين ويلا دارای سونا و جكوزی و همچنين انباری بزرگ است و بعضي از ديوارهای قسمت های بيرونی ساختمان با سنگ های گرانيتی نما سازی شده است .

حياط سازی اين ويلا مهندسی ساز كاملاً منحصر به فرد و جذاب است كه به دليل عمر بالای محوطه و فضاي سبز ميباشد ، بعضي از قسمت های آن گل كاری و باغچه كاری شده ميباشد و قسمت های ديگر آن تماما سنگ فرش است كه به صورت جالبی با سنگ فرش جاده سازی شده است، در داخل محوطه ويلای ساحلی آلاچيق بزرگی قرار گرفته است و دارای باربيكيو نيز ميباشد .

ويلا دارای موتور خانه ، ساختمان اداری و همچنين سرايداری و نگهبانی به صورت بيست و چهارساعته و دائمی ميباشد كه اين موارد جزء مشاعات ميباشد و جز مساحت زمين به حساب نميآيد. درب اين ويلا ساحلی و همچنين درب شهرک همگی ريموت دار هستند و از نظر حفاظتی تحت حفاظت كامل قرار دارد .

 

قیمت و متراژ ویلا

ويلا فروشی ساحلی در شهركی بزرگ و سرسبز و كاملاً حياط سازی شده با فضای سبز بسيار زيبا با فاصله اندكی از جاده اصلي با بهترين امكانات تفريحی و ورزشی در بهترين منطقه شمال، در 10كيلومتری شهر توريستی نوشهر به طرف پارک جنگلی سیسنگان در روستای زيبا و سرسبز چلندر با زمينی به مساحت 650 متر مربع و بنايی با مساحت 330 متر مربع كاملاً مبله با 4 اتاق خواب بزرگ به همراه استخر آب گرم، سونا، جكوزی، ميز بيليارد، زمين ورزشی تنيس، محوطه برای تفريح و سرگرمی بچه ها و دارای ساختمان اداری و انباری و سرايداری كه جزء مشاعات به حساب میآيند و از مزايای ديگر اين ويلا ساحلی قرار گرفتن آن در چند صدمتری مراكز خريد و تفريحی و همچنين مجتمع بزرگ ايران گردی و جهانگردی ميباشد با قيمتی مناسب و كارشناسی شده به مبلغ 3 ميليارد تومان قيمت گذاری شده است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.