فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا شمال - کد: 2005 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 245،000،000  تومان

ویلا شمال در آس ترین و پرفروش ترین منطقه شمال به دلیل نزدیکی و فاصله کم دریا و جنگل از هم قرار دارد و با دارا بودن 250 متر مربع زمین مستقل و بنایی 120 متری نیم دوبلکس با دو خواب و پارکینگ مسقف و تراس باز رو به طبیعت سبز کوه و جنگل شمال این ویلا را به ویلایی دنج و نقلی در محیطی تهرانی نشین و دور از بافت بومی منطقه تبدیل کرده است.

 

قیمت ویلا در شمال

قیمت ویلا شمال نیم دوبلکس فوق در حدود 245 میلیون تومان و به نحوی جزو ویلاهای زیر 250 میلیون تومان در شمال مطرح میشود. این ویلای شیک و نقلی در محیطی آرام و ساکت در منطقه ای آرام با فاصله ای در حدود7 کیلومتر تا فرودگاه شهرستان نوشهر و با مسافتی به طول 400 متر تا جاده آسفالته سراسری و بین المللی میباشد. این ویلا در شمال روستای توریستی مزگاه با کمترین فاصله جنگل و دریا واقع شده است. ویلای نقلی و حس واقعی ویلا در شمال را به خریداران میدهد.
ویلا چند سال ساخت بوده و نیاز به بازسازی و تعمیر ندارد اما پیشنهاد املاک بانیان مسکن به خریداران تغییر با چوب و سنگ برای زیبایی نمای ویلا و استفاده بیشتر از چوب در داخل ویلا برای زیبایی ویلا و تغییر چهره و نمای ویلا، ویلای شما را به یک ویلای شیک و نقلی در محیطی آرام و ساکت و دنج تبدیل خواهد کرد.
فروش ویلا و خرید ویلا ، با چنین مشخصاتی کم نظیر و منحصر به فرد است . ویلا با چشم اندازی زیبا ، با ویووی باز و خلوت مخصوص ، دنج و ساکت با محوطه ای پرگل و گیاه است . در این منطقه فروش زمین و خرید زمین متری 800000 تومان میباشد . ویلا دو خواب مبله میباشد، ویلا حیاطدار است، ویلای جذاب و دیدنی میباشد و جاده مخصوص رفت و آمد تهرانیها و بیرون از ساختار بافت روستای مزگاه میباشد.
ویلا در شمال، ویلای دنج، ویلا در مزگاه، ویلا شمال ایران، خرید ویلا مبله، فروش ویلا با اثاث، خرید ویلا در نوشهر، ویلا شمال مزگاه، خرید و فروش ویلا، خرید و فروش زمین، ویلای شمال.
ویلا شمال برای خریداران و سرمایه گذاران ملک و مسکن و ویلا در شمال از اهمیت و لذت در داشتن ویلای خوب در شمال برخوردار است، و خریداران ویلا شمال تمایل به خرید ویلا در شمال با قیمت مناسب و زیبا و شیک و ارزان قیمت با متراژ زمین زیاد و مستقل در شمال هستند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.