فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا شمال ساحلی - کد: 2388

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 1200 متر مربع
متراژ بنا: 1100 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 25،000،000،000  تومان

ویلا ساحلی شمال بهترین گزینه برای خرید است و بیشتر ویلا ساحلی شهرکی درون مجموعه ای خصوصی را ترجیح میدهند و این ویلا ساحلی در شمال با 1200 متر زمین و 1100 متر بنا تریبلکس 5 خواب با سونا و جکوزی و سرایدار خصوصی در قطعه اول آب موردی کامل از فروش ویلا ساحلی در نوشهر می باشد .
ویلا شمال ساحلی در قواره اول دریا با دید مسلط و ویوي آزاد و مستقیم دریا با سازه ای در سه طبقه که در طبقه همکف ، سوئیت سرایداری خصوصی ویلا ، پارکینگ به تعداد 10 خودرو زیر ساختمان ، موتورخانه کامل با دو مشعل و پکیج ، طبقه اول با 1خواب مستر و آشپزخانه جزیره با سالن بزرگ و در طبقه دوم با سالن نشیمن مبله و کامل با 3 خواب و در قسمت بام ویلا كه حالت روف گاردن دارد جکوزی و سونا و چشم اندار کامل دریا با جنگل را خواهید داشت ، در ضمن به دلیل نبود مالک امکان گرفتن تصاویر داخل ویلا وجود نداشته و چنانچه تمایل به دیدن تصاویر بیشتر از داخل ویلا داشتید با هماهنگی با مدیریت سایت بانیان مسکن و ارتباط مستقیم با مالک امکان پذیر میباشد .
ویلا با امتیازاتی نظیر دوربین مدار بسته ، موتورخانه و تصفیه آب ، سند ششدانگ مالکیت و برق 3 فاز شخصی برای ویلا و به صورت مبله کامل و از همه مهمتر محوطه ای زیبا و در قواره اول دريا و چسبیده به ساحل با رعایت حریم قانونی دریا و با مشخصات فوق با قیمت 25 میلیارد تومان به فروش میرسد .
ویلا شمال ساحلی جزو ویلاهای خاص و پر طرفدار کشور میباشد و افراد زیادی آرزوی داشتن ویلا ساحلی در شمال را دارند و در بین ویلاهای ساحلی ، ویلای ساحلی در پلاک اول ساحل و قطعه چسبیده به ساحل با حفظ حريم دريا را مد نظر دارند .
باید به این نکته هم توجه داشت كه خرید ویلا ساحلی در شمال خصوصا ویلا در شهرك ساحلی از قیمت بالایی بالاخص در ویلاهای قواره اول دریا و آن هم ویلای ساحلی نوساز برخوردار است ، چون قیمت زمین ساحلی درون شهرك از سمت جاده به دریا افزایش میابد و اصولا قطعات زمین ساحلی درون شهرک حدود 1000 متر میباشند و قیمت زمین در پلاک و قطعه اول دریا بسته به شهرک از متری 15 تا 20 میلیون میباشد و به طبع قدرت خرید زمین و ویلا ساحلی برای هر کسی مهیا نیست و افراد به خصوصی توان خرید ویلا ساحلی شمال را خواهند داشت .
ویلا شمال ساحلی در نوشهر و رویان و متل قو و نمک آبرود با سازه ای نوساز درون شهرک با حداقل قیمت از یک میلیارد تا ویلا در قواره اول ساحل و قطعه اول آب متصل به دریا با قیمتی در حدود 3 میلیارد به بالا برای فروش موجود میباشد و تصاویر و توضیحات کامل را میتوانید در سایت بانیان مسکن امن شمال از این دست ویلاها مشاهده کنید .
بهترین منطقه نیز برای خرید ویلا ساحلی در شمال غرب مازندران میباشد و میتوان این محدوده را از بابلسر تا رامسر نام برد و در این گستره ساحلی شهرستان نوشهر با ویلا ساحلی محدود برای فروش بهترین گزینه برای خرید ویلا ساحلی در شمال میباشد ، چون نوشهر طرفدار زیادی برای خرید ویلا ساحلی و یا جنگلی دارد موارد فروشی ویلا ساحلی لوکس و قیمت مناسب خصوصا در این شهرستان بسیار نادر و انگشت شمار میباشد .
اصولا ویلا ساحلی شمال در ظلع شمالی جاده واقع گردیده و به طور کل یا درون شهرک و یا بیرون از شهرک و مستقل و خصوصی از جاده به دریا و یا مستقل درون خیابان فرعی قرار دارند و در هر سه حالت با امنیت کامل و نگهبان خصوصی بوده و در هر حالت امکان دسترسی به ساحل و دریا را دارا میباشند .
محبوبیت نوشهر به دلیل خوش آب و هوا بودن این شهرستان با تنوع روستاهای ساحلی و ییلاقی خوش منظره و موقعیت عالی و بینظیر و اتصال دریا و جنگل در سی سنگان و قرار گیری مابین دو شاه راه تهران به شمال در هراز و کندوان و خوش نشین بودن این شهرستان ساحلی از قدیم الایام مورد توجه بسیاری از ویلاداران و افرادی که خرید ویلا ساحلی در شمال را دارند مورد توجه بوده و هست .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.