فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا شمال سند دار - کد: 2410

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 200 متر مربع
متراژ بنا: 175 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 3،400،000،000  تومان

ویلا شمال سند دار به دلیل امنیت مالکیت و به همراه داشتن آرامش میتواند انتخاب اول خرید ویلا در شمال برای عزیزان باشد و در مرحله بعد امنیت محیطی و شهرکی و در آخر جا و مکان و موقعیت ویلا میتواند برای خریدار حایز اهمیت باشد ، البته به مساله اصلی تر که قیمت خرید ویلا و توان خرید افراد میباشد نیز برایشان از اهمیت و اولویت برخوردار است و ما در این فایل سعی داریم با معرفی ویلاهای به قیمت و قیمت مناسب در شمال به سلیقه شما نزدیک شویم.
داشتن سند ویلا برای افرادی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند میتواند بسیار مهم و حایز اهمیت باشد و این امنیت و احساس آرامش را به خریدار از لحاظ مالکیت بلامانع و بی درد سر میدهد و چه خوب است که ویلا هم از لحاظ مالکیت دارای امنیت بوده و هم از لحاظ امنیت محیطی و منطقه ای که این ویلای شهرکی در شمال هر دو مورد امنیت مالکیت و امنیت شهرکی و نگهبانی در زمینه حفظ و نگهداری و نگهبانی ویلا را به دلیل شهرکی بودن ویلا بر عهده دارد .
خرید ویلا سند دار تا 3 میلیارد 400 میلیون درون شهرک و به عنوان ویلا شهرکی با سند در شمال از نوشهر تا رویان میتواند مورد خوب با قیمت معمولی و مناسب ویلا دوبلکس شهرکی با یک خواب پایین به عنوان خواب مهمان و یا مناسب برای افراد مسن به دلیل ضعف در عبور از پله به طبقه دوم که تمایل به خرید ویلا سه خواب با یک خواب در پایین هستند باشد .
ویلا شمال سند دار در حدود یک سوم فروش ویلا و خرید ویلا جنگلی و یا ساحلی در شمال را به خود اختصاص داده است و چیزی در حدود دو سوم از ویلاهای فروشی شناخته شده و فایل شده در تبلیغات اینترنتی و کانال های تلگرامی فروش ویلا فاقد سند رسمی و به صورت قولنامه ای و شورایی بوده که با تاییدیه شورا به اصالت و نسب زمین اطمینان خرید حاصل و در نهایت خریدار میتواند طی سلسله مراتب اداری برای دریافت سند مالکیت رسمی اقدام نماید .
ویلاهایی كه در شمال معامله میشوند چنانچه شناخته شده و توسط املاک معتبر معرفی شوند بلامانع و بی نقص خواهند بود حتی اگر دارای سند معمولی به عنوان مبایعنامه و شورایی باشد چون اصالت زمین و ویلا برای املاک و دهیار و شوراء محل محرز و هویداست ، البته هستند ویلاهایی با سند مالکیت تک برگ ششدانگ و یا سند مشاع که بیشتر ویلاهای فروشی جنگلی و ساحلی در شمال را به خود اختصاص داده اند .
ویلا سند دار میتواند به ویلا مستقل با سند و یا ویلا شهرکی با سند تقسیم شود که در این فایل معرفی شده شما را با یک ویلای شهرکكی سنددار درون مجموعه ای کامل و 20 واحدی و تهرانی نشین در مسیر نوشهر به رویان در روستای وازیوار با فاصله 1000 متری با دریا و جاده اصلی آشنا میكنیم .
فروش ویلاي سند دار در شمال درون شهرک با مساحت زمین حدود 200 متر تقریبا در انتهای شهرک به مساحت بنا حدود 180 متر در دو طبقه که طبقه اول حدود 90 متر با تراس و سالن مبله شده و یک خواب با كمد دیواری و سرویس جدا زیر پله و آشپزخانه كامل و آماده زندگی و طبقه دوم نیز حدود 90 متر با یک سالن به همراه فوتبال دستی و میز پینگ پنگ و دو خواب با کمد دیواری که یک خواب مستر و یک سرویس با وان و دوش و توالت فرنگی و یک تراس 15 متری رو به شهرک همراه است .
قیمت ویلا درون شهرک با سند تک برگ و متریال فوق که در ردیف ویلای فروشی تا چهارصد میلیون به شما با عکس داخل و بیرون از نما ویلا و شهرک که به صورت فرنیش کامل با نصب کنتور برق و گاز و نگهبانی 24ساعته و کامل در حدود قیمتی 2/100 میباشد و با شرايط پرداخت خوب امکان خرید ویلا تا 2 میلیارد تومان نیز به صورت فرنیش کامل میباشد .
سایت املاک بانیان مسکن امن شمال که در نوشهر واقع گردیده با مجوز رسمی و دارای کد رهگیری با فعالیت گسترده بیشتر در تهران و شمال سعی به درچ توضیحات و مشخصات کامل از ویلاهای فروشی خود در سایت را داشته تا بینندگان و خریداران ویلا در مناطق شمالی کشور با بررسی و خواندن مطالب دقیق و درست ، راحت تر و با فکر آزاد تر توان انتخاب و خرید ویلا در شمال را داشته باشند .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.