فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا شمال شهرکی - کد: 2511

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 350 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 19،600،000،000  تومان

ویلا شمال شهرکی را در حالت‌های مختلف چون نوع سازه و موقعیت مکانی خواهیم دید اما وجه اشتراک همه ویلاهای شهرکی، نامی است که در برگیرنده ویلاهای شمال است و آن نام شهرک است.


ویلا شمال شهرکی در ابعاد کوچک شامل مجموعه ویلایی با تعداد انگشت شمار ویلا و یا به صورت بزرگ در مجموعه‌های ویلایی انبوه شامل شهرک‌های چند ده هکتاری موجود بوده و وجه اشتراک همه آن‌ها امنیت و محافظت از ویلاها می‌باشد و امتیازاتی که یک ویلای شهرکی و شهرک در شمال دارد را داراست.

نوشهر یکی از بهترین شهرهایی است که ویلا سازی در آن رونق داشته و این ویلای فروشی نیز در شرق نوشهر و در روستای توسکاتک به سمت نخ شمال واقع شده است و جزو ویلا شهرکی در شمال شناخته می‌شود.

ویلا شمال درون شهرک را در حالت‌هایی چون شهرک کوچک یا بزرگ، شهرک جنگلی یا ساحلی خواهید داشت که هر یک از موارد فوق می‌تواند در قیمت ویلا شمال تاثیر گذار باشد.

 

چرا ویلا شمال شهرکی بهتر است؟

می‌خواهیم بدانیم چرا ویلا شمال شهرکی نسبت به ویلاهای مستقل در بافت بومی و یا ویلاهای تهرانی نشین و غیر بومی مناسب‌تر است.

البته در مباحث قبل از تفاوت ویلا شهرکی و مستقل صحبت کردیم که خود دلیلی بر اولویت خرید ویلا در شمال است، اما مواردی چون امنیت شاید در بیشتر ویلاهای غیر شهرکی هم وجود داشته باشد. ولی آن چه ویلا شهرکی شمال را جلب توجه قرار داده نگهداری و مراقبت ویلا در نبود مالک است که این مهم را می‌توان به پرسنل شهرک و عوامل آن سپرد و با خیال آسوده به مقصد رسید.

موقعیت و منطقه احداث ویلا؛

به جرات می‌توان گفت محل احداث ویلا شمال شهرکی در یکی از بهترین مناطق ویلایی مازندران بوده و با این که در منطقه جنگلی اعمار شده اما با دریا در حدود 200 متر فاصله داشته و باید گفت محل اعمار ویلا در شهرستان نوشهر و روستای توسکاتک یا همان نخ‌شمال است.

تفسیر مجموعه و متراژ

مجموعه دارای 4 واحد ویلا دوبلکس 4 خواب مستر با نگهبانی منظم و دایم، در محیطی به مساحت 2000 متر است که متراژ بنا در همه موارد یکسان و حدود 350 متر می‌باشد و تفاوت ویلاها در وجود و عدم وجود استخر در محوطه و متراژ زمین آن‌هاست که از 460 تا 560 متر متغیر می‌باشد.

تمامی طبقات و متریال کاربردی ویلا زیر نظر طراح و مهندس ناظر اجرا و اعمار گردیده است.

مشخصات نما و داخل ویلا چگونه است؟

نمای ویلا مدرن ساخته شده با متریال به روز در طراحی ویلا شمال شهرکی که از چوب، شیشه، سنگ و سیمان‌ استفاده شده است خواهید دید.
سالن، آشپزخانه، سرویس عمومی، اتاق خواب مستر در طراحی طبقه همکف وجود داشته است.
طبقه اول طراحی سالن نشیمن، 3 اتاق خواب مستر، تراس رو به دریا و جنگل در تمامی قسمت و پله‌ای فلزی که به روف گاردن با دید ابدی دریا و جنگل مشرف است را خواهید داشت.

محاسن و امتیازات ویلا

البته امکانات شهرک‌های ویلایی در شمال تا حدودی یکسان و برابر است ما صرف نظر از امکانات کلی شهرک، امکانات ویلا شمال شهرکی را با هم مرور می‌کنیم.

-واقع شده در شهرک یا مجموعه‌ای کوچک به همراه نگهبان
- مجموعه نزدیک به دریا و جنگل، کمتر از 200 متر
- مشاعات و خیابان محوطه سنگ‌فرش شده با نورپردازی مناسب
- ویلاها دارای سند مالکیت شش‌دانگ
- تمامی ویلاها دارای روف با چشم انداز ابدی دریا و جنگل
- نقشه مدرن و سازه‌ای زیبا و کامل
- قیمت مناسب و ایده‌آل

قیمت ویلا شمال شهرکی چقدر است؟

قیمت ویلاها بین 19 میلیارد و 600 تا 23 میلیارد تومان متغیر است، باید خاطر نشان کرد با این که ویلاها در یک تیپ ساخته شده‌اند فقط در داشتن و نداشتن استخر در محوطه و هم‌چنین مساحت زمین، برای فروش بین آن‌ها اختلاف قیمتی وجود دارد.

خلاصه مطلب؛

ویلا شمال شهرکی یا درون مجموعه‌ای کوچک است و یا در مجموعه‌ای بزرگ که این امر در قیمت خرید ویلا بی تاثیر نخواهد بود، حال با همه این‌ها ویلا شمال شهرکی را با یک ویلای دوبلکس 4 خواب مستر به همراه استخر و روف گاردن به شما معرفی نموده‌ایم، با ما باشید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.