فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا فروشی شمال - کد: 2096

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 115 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 1،400،000،000  تومان

ویلا فروشی در شمال با چشم‌انداز کوه و جنگل و در مکانی دنج و آرام و تهرانی‌نشین در منطقه ملاکلا در سیسنگان با امکانات کامل و امتیازات آب، برق و گاز و به صورت نوساز آماده کلید تحویل به خریدار است.

 

ویلا نوساز در شمال و با متراژ زمین در حدود 220 متر و بنای همکف و فلت با بنای تقریبی در حدود 115 متر و دو خواب می‌باشد. این ویلا در منطقه سیسنگان واقع گردیده و ارتباط این ویلای فروشی در شمال با مالک ویلا مستقیم و بدون واسطه و دلال است.
قیمت ویلا در حدود 420 میلیون تومان برآورد شده است و برای خریداران واقعی که حاضر به پرداخت نقدی وجه ویلا دارند تخفیف نیز در نظر گرفته شده است، و این نکته هم که خرید ویلا تا 200 میلیون در شهرهای برند ساحلی شاید در سال‌های 96-97 شامل این سبک و متراژ از ویلاها میشد اما در سال 99 قیمت‌ها حدود 7 برابر یا بیشتر شده و در حال حاظر به ندرت و انگشت شمار یافت می‌شود، چرا که برای سازنده یا مالک زمین با متراژ حدود 200 متر ساخت چنین ویلایی که در نهایت 1 میلیارد و 400 میلیون تومان به فروش برسد با این تورم و افزایش قیمت مصالح مقرون به صرفه نخواهد بود.
 

قیمت ویلا شهرکی در شمال

لازم به ذکر است فاصله ویلای شمال که در این قسمت معرفی شده با پارک جنگلی سیسنگان در حدود 500 متر و با سد خاکی و سد آویدر در حدود 700 متر و با جاده اصلی در حدود 900 متر فاصله دارد.

 

ویلای فروشی شمال یا ساختمان‌هایی متنوع در دل جنگل و کنار ساحل که در تنوع طرح و نقشه‌های فراوان می‌بینید چیزی جز ویلایی برای استراحت و آرامش شما نیست، برای به دست آوردن این آرامش نیاز به صرف هزینه است و هر شخصی بسته به هزینه و بودجه‌ای که برای خرید ویلا در نظر دارد می‌تواند ویلای دلخواه خود را انتخاب و خرید نماید.
برای آشنایی بیش‌تر با مدل‌های ویلا فروشی شمال و در نتیجه بررسی و هماهنگی جهت بازدید حضوری می‌توانید با مشاورین سایت املاک بانیان مسکن در ارتباط باشید. 
می‌خواهید با هزینه کم در بهترین جای شمال ویلا بخرید، ما در این تصویر از ویلا فروشی شمال می‌خواهیم یک نمونه ویلا فلت ارزان قیمت که امروزه کمتر شاهد ساخت چنین ویلاهایی در شمال به دلیل مقرون به صرفه نبودن توسط مالکین و فروشندگان هستیم، معرفی کنیم.
بله همان‌طور که مستحضر هستید شمال در ذهن شما عزیزان به دو استان مازندران و گیلان معطوف می‌گردد، در این راستا همه شما یا دوستان و آشنایانتان در مازندران صاحب و مالک ویلا هستند و یا خاطره‌ای از اقامت شبانه و اجاره ویلا دارید و می‌دانید شهرها و روستاهای مازندران بسیار مورد توجه هم‌وطنان است، پس انتخاب و خرید ویلای ارزان قیمت در بهترین شهر و منطقه مازندران شانس بزرگی می‌تواند باشد که نصیب هر شخصی نخواهد شد که ما در این فایل همچین شانسی را به شما معرفی خواهیم داشت.
خرید ویلا با قیمت حدود 1/400 تومان با توجه به افزایش نرخ مصالح و در نتیجه  قیمت بالا در ساخت ویلا برای یک ویلای فلت 115 متری در بهترین منطقه مازندران که فروش ویلا در نوشهر و رویان را در بر‌ دارد و بیش‌تر خریداران این مناطق را شناخته و اولویت خرید خود را در رویان بعد نوشهر و متل‌قو خواستارند، چرا که بهترین ویلاهای مازندران را در این شهر‌ها خواهید یافت، در مساحت زمین 220 متر در مورخ 17/03/99 مورد بسیار قیمت مناسب و عالی خواهد بود و به ندرت و به صورت خاص ویلای فروشی با چنین شرایطی در شمال خواهید یافت.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.