فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

پیش خرید ویلا شمال - کد: 2479

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،300،000،000  تومان

اما و اگرهای پیش خرید ویلای شمال...

می‌خواهم در شمال ویلایی داشته باشم اما با هزینه‌ها چه کنم؟
نام پیش خرید ویلای شمال را بی‌تردید بارها شنیده‌اید یا دست کم برایتان آشناست.
شمال را که می‌شناسید؟! همان جنگل‌های رؤیایی و دریای مواج، همان کلبه‌های چوبی و باران‌های نم نم و درختان پرتقال و بوته‌های تمشک.

امروز بحث پیش خرید بهترین ویلای شمال را مطرح خواهیم کرد.

از پیاده روهای کپنهاگ تا جنگل‌های شمال
وقتی می‌گوییم سفر، انگشتمان را الزاما به سمت آمستردام دراز نمی‌کنیم.
می‌گوییم مسافرت روحمان را صیقل می‌دهد اما منظورمان از سفر لزوما قدم زدن در خیابان‌های کپنهاگ نیست، مقصودمان دوچرخه سواری در گوآدرای سوئیس یا حتی قایق سواری در آب‌های ونیز هم نیست.

برخلاف گروهی که انتهای خوشبختی را در روتردام رصد می‌کنند یا شادی را در برج‌های دبی جستجو، برخی معتقدند حالِ خوب متر کردنی نیست، نه مکان می‌شناسد نه زمان. می‌توان از خیس شدن زیر باران همان‌قدر لذت برد که از  ایستادن بر فراز شانگهای.

با این مقدمه به سراغ بحث اصلی می‌رویم، عازم شمال خودمان هستیم، همان جا که شمشادهای هیرکانی سایه افکنده‌اند و یاسمن‌های سفید بر بلندای دیوارها جولان می‌دهند. قرار است از پیش خرید ویلای شمال بگوییم، دوست داریم تا پایان همراهمان باشید.

پیش خرید ویلای شمال، سهل و ساده

گاهی فکر خرید ویلای شمال مثل خوره به جانمان می‌افتد. وقتی از خرید ویلا آن هم در شمال می‌گویند، احتمالا با دو تا دو تا چهار تا کردن فوری یه نسخه کلی می‌پیچیم و به این نتیجه می‌رسیم زورمان به خرید ویلای شمال نمی‌رسد و خلاصه این که خیلی ساده صورت مسئله را پاک می‌کنیم و بی‌خیال شمال و ویلایش می‌شویم.

با مطرح شدن " پیش خرید ویلای شمال"، معادله‌ها به هم می‌ریزد و پای فاکتورهایی به میان می‌آیند که می‌توانند ناجی باشند و کمک کننده.
واژه پیش خرید همان تیکه گم شده پازل است اما چرا؟

پیش خرید ویلای شمال چه نقاط مثبتی دارد؟
خواه به قصد تفریح و گردش در پی پیش خرید بهترین ویلای شمال هستید یا به دلیل کار و تجارت، باید بگوییم این گزینه شاه کلید تهیه ویلاست. دست کم به شما اجازه می‌دهد در لابلای گرانی‌های سخت‌جان و قیمت‌های بالا، نفسی بکشید و مطمئن شوید می‌توانید با هزینه‌های کمتر هم صاحب ویلای شمال شوید.

پیش خرید ویلا شمال مربوط به ویلاهایی است که مالک پیش از تکمیل ویلا و در مرحله استارت شروع به فروش ویلا طبق متریال و نقشه مشخص می‌کند که به پیش فروش ویلا نیز شهرت دارد.
در اینجا نمونه‌ای از ویلا که به عنوان پیش خرید مطرح می‌شود را به شرح زیر ارایه می‌دهیم.

پیش خرید ویلا در مساحت 450 متر زمین و سازه‌ای دوبلکس 3 خواب 300 متری به همراه روف گاردن درون شهرکی بزرگ و 10 هکتاری با سند مالکیت تک‌برگ به صورت شمال جنوبی که در مرحله دیوار چینی است به صورت زیر به شما معرفی می‌شود.

طبقه اول شامل سالن بزرگ، آشپزخانه، اتاق خواب مستر، طبقه دوم شامل نشیمن، 2 خواب مستر به همراه تراس و پله‌ای فلزی که به روف گاردن ویلا متصل است، نقشه ویلا را تشکیل می‌دهد.
پیش خرید ویلا در شمال و آن هم در خصوص این ویلا می‌تواند بهترین گزینه باشد چرا که شما می‌توانند به صورت قسطی و مرحله به مرحله مبلغ را پرداخت و در متریال نازک‌کاری ساخت ویلا دخیل باشید و در نهایت ویلا را با سلیقه و خواسته خود داشته باشید.

 

پیش خرید ویلا را با قیمتی در حدود 2 میلیارد و 300 میلیون تومان در خصوص این ویلا که در بهترین نقطه نوشهر درون شهرک بزرگ با تعداد 145 قواره زمین و ویلا کنار هم که به صورت شمال جنوبی و دارای سند مالکیت و پایان‌کار می‌باشند و با جنگل و دریا نیز در حدود 600 متر فاصله دارد می‌توان خرید.

نکته؛ فقط کافی است به فاصله ویلاهای رو به روی هم که در حدود 70 متر است دقت کنید و ببینید ویلا در چه موقعیت مناسب و فاصله زیادی قرار دارد، شهرک مربوطه به عنوان پارک ویلا شناخته می‌شود چرا که حدود 70% دارای فضای سبز و مشاعات می‌باشد.

پیش خرید ویلا شمال در شهر نوشهر و روستای سی‌سنگان درون شهرک و به عنوان ویلای شهرکی با داشتن سند مالکیت گزینه‌ای برتر از خرید ویلا در شمال برایتان است، لطفا در این زمینه بیشتر فکر کنید.

زمانی که تصمیم می‌گیرید به پیش خرید ویلای شمال بپردازید، می‌پذیرید که یک ویلای نیمه‌ساخت را خریداری کنید، ویلایی که از چراغ‌های لوکس بی‌بهره است و به استخرهای آن‌چنانی مجهز نشده است. در نقطه مقابل شما یک پیش فروشنده ایستاده است، همان کسی که تصمیم دارد پیش از اتمام ساخت ویلا، آن را به شما واگذار کند.

شما به عنوان پیش خریدار بخش کوچکی از هزینه ویلا را پرداخت می‌نمایید و در قالب قراردادی که با پیش فروشنده امضا می‌کنید متعهد می‌شوید باقی مانده هزینه را تا پایان کار (تا آن زمان که ساخت یک ویلای باشکوه و مجلل به نقطه پایان برسد)، در قالب اقساط پرداخت نمایید. به این معامله می‌گویند یک معامله برد برد!

صحبت پایانی
از تالاب‌های مازندران که بگذریم، دریاچه‌ها را که از نظر بگذرانیم، مرداب‌ها که را رد کنیم، نیلوفرها و توسکا و... را که پشت‌سر بگذاریم در نهایت به ویلایی می‌رسیم در شمال، به محلی آرام برای زندگی. این نوشتار به رشته تحریر در آمد با این هدف که بگوییم پیش خرید بهترین ویلای شمال، راهی است جهت صاحب ویلا شدن با سرمایه‌ای اندک.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.