فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

پیش فروش آپارتمان شمال - کد: 2084

نوع ملک: آپارتمان
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 130 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

پیش فروش آپارتمان و پیش خرید آپارتمان در شهرهای شمالی کشور ، خرید آپارتمان ساحلی و جنگلی با دید مسلط جنگل و دریا در طبقات سوم و چهارم آپارتمان ، فروش آپارتمان در نوشهر و خرید آپارتمان در نوشهر و شهرهای چالوس و نور و رویان به صورت پیش فروش موجود میباشد . آپارتمان در شمال و فروش آپارتمان در نوشهر از لحاظ سازه و ساختاری همانند آپارتمانهای عرف کشور با نماهای متفاوت از سنگ و آجر و چوب و ... میباشد.

 

متراژ آپارتمان در شمال

فروش آپارتمان با متراژ 100 متری و آپارتمان 50 متری و آپارتمان 150 متری 4 خواب و آپارتمان 200 متری 3 خواب با پنت هوس و آپارتمان با آسانسور و آپارتمان از 75 متر تا 130 متر و 140 متری به عنوان پیش فروش در طبقه اول تا طبقات دهم با دید و چشم انداز بی نظیر جنگل و دریا آماده فروش در چالوس و نوشهر میباشد .

 

مشخصات و تجهیزات ویلا در شمال

تمامی آپارتمانها و واحدهای آپارتمانی دارای پارکینگ خصوصی و انباری اختصاصی و کنتور برق و کنتور آب و کنتور گاز مجزا و تفکیکی میباشند .
در ضمن تمامی واحدهای آپارتمانی دارای سند میباشند . فروش واحدهای لوکس آپارتمان در نوشهر با آسانسور و دید دریا . فروش آپارتمانهای 10 واحدی در 4 طبقه به صورت کلی و یکجا در نوشهر منطقه ی ساحلی با دید عالی دریا.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.