فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

پیش فروش ویلا در شهرک - کد: 2060 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 300،000،000  تومان

پیش فروش ویلا در شمال درون شهرک زیتون با امتیازات کامل شهرکی ، با نگهبانی 24 ساعته و ویوی ابدی فاصله ویلا با ویلای روبروئی در حدود 60 متر میباشد . این ویلا دارای سه اتاق خواب ، که دو اتاق خواب در بالا و طبقه ی دوم ویلا و یک اتاق و آشپزخانه و یک سرویس در پایین ویلا و در طبقه ئ اول قرار دارد . مراحل سفت کاری این ویلا به اتمام رسیده و در حال حاظر این ویلا در مرحله ی نازک کاری میباشد .

یکی از محاسن این ویلا علاوه بر دنج بودن ویلا و فاصله ی طولانی با ویلای روبه رویی و داشتن امنیت و آرامش هنگام نشستن روی تراس ویلا شمال ، اتمام مرحله سفت کاری و ورود ویلا در مرحله ی نازک کاری میباشد ، که خریدار ویلا در شمال میتواند در این مرحله که مرحله ی سلیقه ای است اعمال نظر و انتخاب رنگ و نوع و جنس مصالح و متریال کاربردی در ویلا را داشته باشد .
فروش ویلا شمال و این ویلا دارای سند تک برگ میباشد که برای خریداران ویلا و کسانی که خریدار ویلا با سند تک برگ و یا با سند دفترچه ای هستند مناسب و ایده آل میباشد .
سایت املاک بانیان مسکن با توجه به سلایق و خواسته های مشتریان و طبق نظر خریداران ویلا و مسکن جزو ده ، 10 املاک برتر در زمینه خرید و فروش ملک و آپارتمان در ایران و خصوصا در شمال کشور میباشد.

ویژگی‌های این ویلا پیش فروشی

پیش خرید ویلا و پیش فروش ویلا در مناطق توریستی و جذاب شمال کشور با سازه های مدرن و زیبا و در مناطق بکر و زیبا درون شهرک های ساحلی نزدیک دریا و شهرک های جنگلی نزدیک جنگل و دریا با قیمتی مناسب و به صرفه برای خریداران ویلا در شمال ، به دلیل اعمال سلیقه و تغییر در نقشه و سازه ویلا به دلخواه و با صرف هزینه کم و زمان کم صاحب ویلا دلخواه خود خواهید شد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.