فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

پیش فروش ویلا شهرکی نوشهر - کد: 2390 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 650 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 950،000،000  تومان

پیش فروش ویلا شهرکی در  نوشهر و در یکی از زیباترین و بزرگترین شهرک محدوده سیسنگان با زمینی به مساحت حدود 650 متر خالص در سند و با مشاعات دور زمین در حدود 1000 متر و این مشاعات شامل دوبر بودن زمین ویلا و فضای سبز حدود 1000 متر در پشت ویلا میباشد که حالت پارک ویلا و خصوصی به این ویلای پیش فروشی در نوشهر با 4 خواب و بنای دوبلکس 320 متری به صورت شمال جنوبی داده است .
استارت شروع ساخت ویلا در شهریور ماه امسال زده شده و در حال حاظر حدود 60 درصد کار ویلا انجام شده و در مرحله ی نازک کاری میباشد ، در این مرحله خریدار میتواند اعمال سلیقه در کف پوش ها و شیرالات و دیگر موارد ویلا داشته باشد ، در ضمن پایان کار ویلا در فروردین ماه سال یکهزار و سیصد و نود و هفت خواهد بود .
قیمت فروش ویلا بعد از اتمام کار در حدود 1 میلیارد تومان خواهد بود و بهترین زمان خرید ویلا در مرحله پیش فروشی و شرایط خرید مرحله ای و قسطی میباشد ، ویلا پیش فروشی دارای سند تک برگ و پایان کار و تغییر کاربری به مسکونی و درون شهرکی بزرگ با حدود 150 ویلا در این شهرک میباشد و این ویلای پیش فروشی با موقعیت بینظیر و ویو ابدی در بهترین نقطه این شهرک بزرگ و با فاصله 700 متری با دریا و جنگل واقع گردیده است .

پیش فروش ویلا در شمال كه شامل پیش فروش ویلا جنگلی ، ساحلی و یا پيش فروش آپارتمان میباشد ، امروزه با توجه به حجم وسیع آلودگی در کلان شهرهایی مثل تهران - اصفهان _ مشهد و ... مهاجرت به مکان های خوش آب و هوا بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و مازندران یکی از استان هایی که علاه بر جنگل و آب و هوای پاکیزه دارای ساحلی کم نظیر و استثنایی است اما با در نظر گرفتن هزینه ها و همچنین شرایط اقتصادی زندگی و خرید ویلا در شمال کمی به بن بست خورده است ، به همین منظور توصیه ی ما به شما دوستداران طبیعت پیش خرید ویلا یا آپارتمان در شمال و شهرهای ساحلی و جنگلی میباشد .
جدا از اینکه شما با پیش خرید کردن مبلغ کمتری را پرداخت میکند میتوانید ویلا یا آپارتمان را به سلیقه ی خودتان به اجرا در آورید ، با پیش خرید کردن ویلا یا آپارتمان میتوانید مبلغ سنگین خرید را در طی ساخت و به صورت مرحله به مرحله و قسطی تا کامل کردن بنا پرداخت کنید و دیگر نگران قسط های سنگین وام نباشید و بهره ی هیچ وام را پرداخت نکنید .
این موضوع را تصور کنید که شما یک ویلا یا یک واحد آپارتمانی نوساز را به صورت مبالغ کم خریداری میکنید و بعد از اتمام ویلا یا آپارتمان آن را نقد به یک شخص دیگر میفروشید !! به این کار میگویند یک سرمایه گذاری عالی كه در شمال ميتواند اتفاق بيفتد .
اگر به دنبال سرمایه گذاری در مازندران هستید و میخواهید سود کلانی به دست آورید پیش خرید ويلا بهترین گزینه میباشد که اکثر افراد غیر بومی در شمال وارد این عرصه شده اند ، گرچه علاقه ی اکثر افراد به خرید یک ویلای دنج در مازندران و شهرهای غربی و ساحلی در اين استان می باشد ولی نمیتوان چشم خود را به آپارتمان های لوکس و پنت هاوس های شیک که به صورت پراکنده برای فروش وجود دارند بست ، گرچه هزینه های هنگفتی را باید برای این آپارتمان ها پرداخت کرد ولی با پیش خرید کردن دیگر نباید نگران هزینه ی بالا و ترس از خرید داشته باشید .
پیش خرید ویلا در نوشهر و رویان علاوه بر سود کلانی که از پیش خرید کردن برایتان گفتم به دست می آورید سود دیگری هم برای شما وجود دارد و آن هم موقعیت ملک می باشد ، از طرفی یک خرید موفق داشته اید و از طرفی هم یک موقعیت عالی را برگزیده اید و سوای آن در طراحی و انتخاب متريال ساخت نيز دخیل خواهيد بود .
اگر ویلا را به صورت پیش فروش بخرید میتوانید از وضعیت ساخت ویلا اطلاعات بیشتری کسب کنید و کیفیت کار را نظاره گر باشید و اطمینان خاطر کسب کنید ، این موضوع یک موضوع مهم مخصوصا در ساخت ویلا می باشد که متاسفانه در ساخت آن هر شخصی خود را در قالب یک مهندس معمار و عمران فرض میکند!!!
در پیش خرید کردن ویلا و آپارتمان رنگ کابینت ها و نوع دستگیره ها _ کاغذ دیواری ها _ گلدان های محوطه _ سقف پارکینگ و کف پوش به سلیقه شخص شما خواهد بود و شما از خرید خود احساس رضایت بیشتری کسب خواهید کرد ، شما دیگر یک شهر خوش آب و هوا دارید یک منطقه ی عالی _ یک ویلا با سلیقه ی خود و یک سود کلان فرصت را از دست ندهید و از ویلاهایی با این شرایط كه به صورت ويلا پيش فروش در شمال مطرح ميشوند دیدن کنید و گروه مشاورین املاک و شرکت بانیان مسکن در انتخاب بهترین ها شما را یاری خواهد کرد و رضايت و آرامش در خرید ویلا در شمال را برای شما آرزومند است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.