فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید زمین در شمال - کد: 2451

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 3000 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

خرید زمین در شمال را در اینترنت سرچ کردید؟ یعنی به دنبال خرید زمین در شمال هستید؟
باید در این فایل خدمت شما اعلام کنم که، این مورد از زمین فروشی در نوشهر و حومه این شهر در مسیر رویان،  بهترین گزینه برای خرید زمین در متراژ بالای 3000 متر برای افرادی که در جستجوی چنین زمین‌هایی برای تفکیک کردن و شهرک‌سازی و ساخت ویلا و در مجموع سرمایه‌گذاری سودآور ملک در شمال هستند باشد.

 

وجه تمایز فروش زمین 3000 متری جنگلی؛
در مورد خصوصیات منحصر به فرد این زمین باید موارد زیر را خاطر نشان کرد.
۱- قرار‌گیری در بهترین منطقه در استان مازندران، در 30کیلومتری شهرستان نوشهر به سمت رویان در منطقه‌‌ای جنگلی در سیسنگان.
۲- به دلیل فاصله نزدیک جنگل و دریا در این منطقه از سیسنگان و در ارتفاع بالا از سطح دریا شما چشم‌انداز کامل زمین را در سطح صاف آن بدون مشرف و کاملا باز برای همیشه خواهید داشت.
۳- ابعاد تمیز و قابل تفکیک این زمین که در مساحت 3200 متر با طول 70 در عرض 46 متر به صورت شمال جنوبی، رو به دریا و جنگل مطابق فیلم کلیپ زمین منتشر شده در زیر خواهید داشت.
۴- سند دار بودن زمین، یکی دیگر از محاسن آن نسبت به زمین‌های هم‌جوار آن که دارای سند شورایی می‌باشند است، که بعد از تفکیک و ساخت می‌توانید برای ویلا از دوایر ذیصلاح پایان‌کار ساختمان اخذ کنید.
۵- مسیر آسفالت شده و دسترسی آسان و نزدیک به آسفالت با وجود تفریح‌گاه‌های معروف منطقه سیسنگان و از همه مهم‌تر چشم‌انداز پارک جنگلی سیسنگان و دریا، این زمین فروشی قابل تفکیک و برای شهرک سازی را به یکی از زیباترین و مناسب‌ترین زمین‌های منطقه مبدل کرده است.
۶- قیمت زمین، همان‌طور که می‌دانید زمینی با چنین موقعیت و امتیازاتی کمتر از متری 10 میلیون تومان نخواهد بود، اما به دلیل مهاجرت و نیاز به پول نقد مالک حاظر به فروش تمامی متراژ 3200 متر به قیمت متری 10 میلیون تومان خواهد بود، که صد البته شما با تفکیک زمین و ساخت ویلا سودی در نهایت در فروش ویلا 50 درصدی خواهید داشت.
چرا که با خیابان‌کشی 5 متری در طول 60 متر مساحتی در حدود 300 متر برای خیابان خواهد رفت 2900 متر دیگر را می‌توان به 7 قطعه 420 متری تقسیم نمود، و با صرف هزینه ساخت هر ویلا حدود 1 میلیارد و 300 میلیون می‌توان در نهایت ویلاها را با قیمت هر ساختمانی حداقل 9 تا 11 میلیارد فروخت، چون این منطقه کشش همچین قیمت فروشی را دارد و در نهایت سود حداقل 40 تا 50 درصدی با توجه به هزینه زمین و ساخت خواهید داشت.

 

خرید زمین در شمال قاعده و قانون انتخاب خاص خود را دارد، به گونه‌ای که در بین زمین‌های کوچک و بزرگ فروشی در شمال، خریدار بسته به سلیقه و نظر و توان مالی خود به دنبال خرید زمین خواهد بود، و امکان این‌که زمین ساحلی یا زمین جنگلی را مدنظر قرار دهد کاملا انتخابی و شخصی خواهد بود.
خوب حال ما فرض را بر این می‌گیریم که شما در جستجوی خرید زمین در شمال هستید و با توجه به عدم شناخت از مناطق شمالی، خواهان خرید زمین در مناطقی مناسب با قیمتی منطقی و در اصطلاح ارزان قیمت می‌باشید، و این سوال ذهن شما را درگیر می‌کند که کجا زمین بخرم می‌تواند بهتر باشد؟
نکته؛
برای انتخاب و خرید زمین نیز باید مانند خرید ویلا در شمال حساس بود، چرا که عدم آگاهی و خرید عجولانه و حساب نشده می‌تواند باعث شکست سرمایه‌گذاری و عدم سودآوری ملک بعد از خرید در شمال برایتان باشد.

 

ویژگی‌های خرید زمین مناسب در شمال؛
ویژگی‌های اصلی برای خرید زمین در شمال را می‌توان به موارد زیر خلاصه کرد.
۱- زمین فروشی سند‌دار؛
این دسته از زمین‌ها در بحث سودآوری و خرید ملک می‌تواند درصد ریسک کمتری از استرس و شکست در خرید را همراه داشته باشند و به گونه‌ای، خرید زمین سنددار در شمال، چه زمین مستقل و در متراژ کوچک یا بزرگ باشد و یا زمین داخل شهرک قرار داشته باشد و دارای سند باشد، همان‌طور که اعتماد شما برای خرید را جلب می‌کند به طور یقین اعتماد شخص بعدی را نیز جلب خواهد کرد.
۲- موقعیت محلی و منطقه‌ای زمین؛
این‌که زمین در کدام شهر و در چه موقعیت و مکانی قرار دارد نیز قابل تامل و بحث می‌باشد، به طوری که فروش زمین در مناطق شناخته شده و معروف شمال از اهمیت زیادی برخوردار است، یا این‌که زمین در مناطق دردسر‌ساز و کم اهمیت که در مبحث فروش ویلا به مناطق ممنوعه خرید ویلا یا زمین اشاره داشتیم واقع نگردیده باشد.
۳- قیمت زمین؛
یکی دیگر از ویژگی مهم در خرید زمین، قیمت مناسب و منطقی آن می‌باشد، که بعد از انتخاب زمین می‌توانید استعلام قیمت را از چند بنگاه و یا با کمی تحقیق و پرس و جو از همسایگان و... به دست آورید.
۴- چشم‌انداز زمین؛
چشم‌انداز با همان ویو یکی از ویژگی‌های اساسی و مهم در بحث خرید ویلا با زمین در شمال است، چرا که به طور حتم شما و هر فرد سرمایه‌گذاری چنانچه زمینی با قیمت مناسب و در منطقه‌ای شناخته شده به شما معرفی شود اما ویو با چشم‌انداز مناسب و در اصطلاح چشم انداز کور یا بسته داشته باشد و با دارای مشرف باشد را مورد قبول قرار نخواهید داد.
نکته؛
ارزش زمین فروشی ساحلی درون شهرک در قطعه اول آب و در پلاک متصل به دریا نسبت به قطعات دورتر از ساحل از ارزش و قیمت بالاتری برخوردار است، همچنین خرید زمین در قطعات کوچک‌تر نسبت به زمین‌های قواره بزرگ به دلیل متراژ بالای آن از قیمت بیش‌تری برخوردار هستند و فرقی بین زمین ساحلی و یا زمین جنگلی در این شکل نخواهد بود.
۵- استعلامات زمین؛
استعلام و نوع کاربری زمین میز مهم است، این‌که زمین دارای کاربری مسکونی باشد و از حالت کشاورزی و باغی با تغییر کاربری به مسکونی تغییر یافته باشد، و یا این‌که زمین داخل بافت مسکونی و طرح هادی نیز قرار داشته باشد حایز اهمیت خواهد بود. چرا که با اخذ مجوز ساخت، اقدام به ساخت ویلا و در نهایت ویلا دارای پروانه ساختمانی یا پایان کار خواهد شد که در هزینه‌های انشعابات برق و گاز مقرون به صرفه بوده و با هزینه دولتی و نه آزاد محاسبه می‌گردد.

اشکال مختلف زمین فروشی در شمال؛
همان‌طور که می‌دانید فروش زمین در شمال به دو دسته زمین ساحلی و زمین جنگلی تقسیم می‌گردد که در بین این دو دسته مواردی که قابل تفکیک است شامل، زمین ساحلی داخل شهرک و یا زمین ساحلی مستقل و بیرون از شهرک و همچنین زمین جنگلی داخل شهرک و یا زمین مستقل جنگلی و بیرون از شهرک خواهد بود.
بعد از این تقسیم بندی نوبت به تفکیک زمین از لحاظ ابعاد و متراژ می‌باشد، که ما زمین‌های قواره کوچک و با متراژ کمتر از 1000 متر را در شهرک‌ها و زمین‌های قواره بزرگ که در ابعاد بالای 2000 متر را شامل می‌شوند بیش‌تر به صورت مستقل و بیرون از شهرک خواهیم یافت.


بهترین گزینه خرید زمین در شمال؛
 

خرید زمین 3000 متری شمال


بهترین گزینه برای خرید زمین در شمال، خرید یک قطعه زمین مستقل است و فرقی ندارد ساحلی یا جنگلی باشد مهم استقلال زمین است که در بهترین جای شمال از لحاظ دسترسی آسان به جاده، داشتن چشم‌انداز مناسب، داشتن سند مالکیت، خوش قواره بودن زمین و قیمت مناسب آن می‌تواند باشد که تفکیک کردن و ساخت یا فروش آن می‌تواند سودآور باشد و بیشتر شامل زمین‌های فروشی بالای 3000 متر و هکتاری است، چرا که امروزه خیلی‌ها از این نوع سرمایه‌گذاری که خرید زمین با متراژ بالای 2000 متر باشد در شمال و مناطق ساحلی نظیر رویان تا متل‌قو برای ساخت شهرک ویلایی روی آورده‌اند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.