فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ویلا شمال و آشنایی با انواع کابینت

ویلا‌های فروشی در شمال، در بیش‌تر موارد نوساز و بدون وسایل می‌باشد و شاید با کابینت‌هایی که مد‌نظر شما نبوده، به همین علت داشتن شناخت و اطلاعات کافی از کابینت و جنس آن می‌تواند ما را در برپایی آشپزخانه‌ای زیبا و دل‌نشین با توجه به فضا و چیدمان و دکوراسیون داخلی ویلا‌ی شمال‌ یاری رساند و به یقین هنگام صرف ناهار و شام با دوستان و خانواده این حس زیبایی و رضایت را در چشمان‌شان خواهید دید.
 

انواع کابینت‌های به کار رفته در ویلا‌های شمال به شرح زیر می‌باشد.


۱- کابینت‌های فلزی؛

دسته‌ای از کابینت‌ها که بیش‌تر در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفتند را شامل می‌شود و دارای خصوصیاتی به شرح زیر است.
الف؛ زنگ زدگی در محیط‌هایی با رطوبت زیاد (شمال)
ب؛ از دست دادن رنگ کابینت به مرور زمان
ج؛ باعث جراحت و آسیب زدگی توسط ورق‌های فلزی و لبه‌های تیز آن
د؛ پوسته پوسته شدن در گذشت زمان
م؛ صدای زیاد و ناهنجار زمان باز و بسته شدن درب‌ها
ن؛ قیمت ارزان نسبت به دیگر جنس‌های کابینت
 


۲- کابینت‌های تمام چوب؛

الف؛ زیبایی خاص و منحصر به فرد
ب؛ سبک‌های قدیمی و کلاسیک
ج؛ امکان تشکیل کمد و بار توکار
د؛ قیمت بالا نسبت به کابینت‌های دیگر
م؛ استفاده در متریال بیش‌تر
 

۳- کابینت‌های pvc؛

الف؛ سرعت در زمان تولید
ب؛ اجرای بالا و امکان زیاد در تنوع مدل و طرح
ج؛ طرح و رنگ متنوع
د؛ آسیب زدن به محیط زیست به دلیل غیر‌طبیعی بودن آن

 


۴- کابینت‌های mdf؛
الف؛ مقاوم در برابر رطوبت شدید
ب؛ مقاوم در حرارت بالا
ج؛ زیبایی و ظرافت در کار
 


کابینت های گلاس؛

گونه‌ای متفاوت از کابینت ام‌دی‌اف با تنوع رنگ و سطوح براق و آسانی در نظافت آن دانست که بسیار زیبا و شکیل است، و امروزه بیشتر ویلاهای فروشی از این مدل کابینت در آشپزخانه‌هایشان استفاده می‌کنند.
نکته؛ خش در کابینت های گلاس اتفاق نخواهد افتاد و این موضوع شایعه‌ای بیش نیست، سمت ام‌دی‌اف معمولی از ام‌دی‌اف های گلاس کم‌تر می‌باشد.
 
 
بیشتر خریداران ویلا در شمال بالطبع متاهل بوده و سلیقه افراد خانواده در انتخاب ویلا برای سرپرست خانواده مهم می‌باشد و یکی از نکات مهم خرید ویلا در شمال آشپزخانه و لوازم به کار رفته در آن می‌باشد، پس با توجه به این مهم انتخاب کابینت مناسب در آشپزخانه و نصب نوع و جنس یک کابینت شیک و ارزان می‌تواند بسیار عامل تایین کننده خصوصا تز طرف خانم های خانواده باشد، در زیر شما را با انواع کابینت و جنس های مختلف آن در ویلا شمال آشنا خواهیم کرد.

کیفیت ساخت ویلا در کدام شهرهای شمال بیش‌تر به چشم می‌آید؟
در پاسخ به این سوال در نگاه اول باید به شهرهایی که تجمع مسافر و توریست پذیرای بیش‌تری دارد توجه داشت و این شهرها، شهرهایی جز متل‌قو، رامسر، نو‌شهر، رویان، نمک‌آبرود که به شهرهای برند ویلایی شمال شناخته می‌شوند نیست، به طور حتم ساخت ویلا در این شهرها به دلیل رقابت شدید در فروش ویلا می‌تواند از کیفیت بالاتری نسبت به شهرهای درجه دو و سه شمال برخوردار باشد، و معمولا از متریال و مصالح درجه یک در بالا بردن کیفیت ساخت ویلا و با توجه به اصول مهندسی و پذیرش مشتری، اعمار خواهد شد تا در نهایت رضایت شما را در بر‌داشته باشد.

چرا که با تبلیغات فروش ویلا در تلگرام مواجه می‌شویم و قیمت ویلایی را با حدود 500متر زمین و 200 متر بنا حدود 120 میلیون معرفی می‌کنند، خوب به طور حتم این ویلا از سازه ای بی‌کیفیت و در منطقه‌ای ضعیف در شمال اعمار گردیده است.
سوال:
چطور ممکن است یک همچین ویلایی با توجه به ساخت معمولی در مناطق متوسط و نه برند شمال با متری 1 میلیون و 200هزار تومان و زمینی در حداقل متری 300 هزار تومان در  مناطق ضعیف، نهایت با قیمت 120 میلیون تمام شود؟
جواب:
در این‌جا باید به مشاور آگهی دهنده که اصول کاری مشاور املاک در شمال را رعایت نکرده شک داشت و یا این ویلا را در رده ویلاهای بی‌کیفیت در مناطق ییلاقی و درجه سه شمال مانند چمستان دانست، یا احتمال آن است که این ویلا در محدوده ویلاهای ممنوعه شمال قرار داشته باشد، در این‌جا توصیه ما به شما عزیزان توجه درست و منطقی یا وسوسه نشدن در برابر این‌گونه تبلیغات کذب یا دردسر ساز در آینده خواهد بود. 
نتیجه؛
بیاییم با انتخاب درست و توجه به این ضرب المثل انگلیسی که می‌گوید، ما هنوز آن‌قدر پولدار نیستیم که جنس ارزان بخریم، یا ضرب المثل خودمان که در اصطلاح هیچ گرانی بی‌حکمت و هیچ ارزانی بی‌علت نیست، از ویلاهای ارزان قیمت که به ما در شمال پیشنهاد می‌کنند و به طور حتم از کیفیت پایینی برخوردار می‌باشد پرهیز کرده و به سمت خرید ویلای با کیفیت و قیمت مناسب روی آوریم، تا استرس و دردسر یک ویلای بی‌کیفیت وسوسه انگیز را در آینده نداشته باشیم.