فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

متل‌قو و خرید ویلا در شمال

متل‌قو و خرید ویلای شمال

آیا متل‌قو شهر مناسبی برای خرید ویلاست؟


آن زمان که از خرید ویلای شمال صحبت به میان می‌آید سؤال‌های زیادی مطرح می‌شوند، به عنوان مثال خیلی از افراد همان ابتدای کار پیرامون بهترین شهر شمال برای خرید ویلا سؤال می‌پرسند و همواره به دنبال انتخاب مکانی هستند که از هر نظر عالی و شایسته باشد. انتخاب شهر برای خرید ویلا کمی چالش برانگیز است و اغلب خریداران ویلای شمال بر سر آن وسواس خاصی به خرج می‌دهند، عده‌ای تنها شهری را می‌پسندند که به حیث آب و هوایی بی‌همتا باشد حال آن‌که برخی‌ها ویلا را به دید یک سرمایه می‌نگرند و مایلند شهری را برگزینند که با گذر زمان بر قیمت و قرب ویلا افزوده شود. در میان تمام شهرهایی که برای خرید ویلا مناسب به نظر می‌رسد، متل‌قو جایگاه ویژه‌ای دارد دلایلش را در ادامه تشریح خواهیم کرد. با بانیان مسکن همراه باشید.

 

خرید انواع ویلاهای ساحلی در شمال

 

متل قو کجاست


متل‌قو بهترین انتخاب برای خرید ویلاست

بحث را از این جا شروع کنیم که متل‌قو یا همان سلمان‌شهر در استان مازندران واقع گردیده، غربش را شهر زیبای عباس‌آباد تشکیل داده و در شرقش کلارآباد به چشم می‌خورد. شهری است زیبا با طبیعتی خیره‌کننده، اگر گردشگرید یا عاشق طبیعت، بی‌تردید شیفته متل‌قو خواهید شد.
خلاصه این که آن زمان که در متل‌قو هستید هم صدای موج را خواهید شنید و هم در میان درختان سبز سر به فلک کشیده غرق خواهید گشت، هم هیجان را تجربه خواهید نمود و هم آرامش و سکوت را.
باید اعتراف کرد که استان مازندران پررونق‌ترین خطه شمال برای خرید و فروش ویلاست که علتش را می‌توان نزدیکی به تهران و البته برخورداری از شرایط اقلیمی منحصر به فرد دانست. در میان شهرهای واقع در استان مازندران نام متل‌قو حسابی می‌درخشد.


به عبارتی متل‌قو برای خرید ویلا بی‌نظیر است به چند دلیل:

متل‌قو شهر امنی است و آن زمان که این شهر را برای خرید ویلا انتخاب می‌کنید حداقل نگران دزدیده شدن وسایل ویلایتان نخواهید بود.
بیشتر ویلاهای آن دارای سند مالکیت اصل هستند و از این حیث برایتان دردسرساز نخواهند شد.
یکی از نزدیک‌ترین شهرهای شمالی به پایتخت می‌باشد به همین خاطر شدیدا مورد توجه تهرانیان عزیز قرار می‌گیرد. متل‌قو برای آنان که برای دل کندن از خستگی‌های تهران منتظر جمعه‌های آخر هفته هستند بهترین انتخاب شناخته می‌شود.
متل‌قو از جنگل فاصله کمی دارد و در نزدیکی ساحل نیز قرار گرفته، به همین خاطر، برای آن‌ها که هم عاشق جنگلند و هم علاقمند به دریا انتخاب خوبی به نظر می‌رسد. البته مزایای این شهر به همین جا ختم نمی‌شود، متل‌قو غارهای بی‌نظیری همچون غار آبی دانیال در چنته دارد و تله‌کابین‌های هیجانی از بارزترین مشخصه‌هایش محسوب می‌شود. علاوه بر این بهترین مراکز خرید نیز متعلق به متل‌قو می‌باشند که بر ارزش این شهر افزوده‌اند و دسترسی به معتبرترین برندهای داخلی و خارجی را محقق نموده‌اند، بنابراین آن‌ها که مایلند با خرید ویلای شمال، مکانی برای تفریحات و خوشگذرونی‌های خود در اختیار داشته باشند بهتر است متل‌قو را از دست ندهند.
بهترین مسیرهای کشور منتهی به متل‌قو هستند.
شما می‌توانید برای رسیدن به متل‌قو، جاده زیبای چالوس را انتخاب نمایید که خود خاطره‌انگیز است و دوست داشتنی، یا می‌توانید اتوبان قزوین را در پیش بگیرید و یا این‌که از جاده هراز مسافرت را استارت بزنید که هر سه را می‌توان جزو بهترین مسیرهای شمال دانست.

 

خرید ویلا در متل قو


متل قو و پروژه الماس

شاید نام پروژه الماس چندان برایتان آشنا نباشد اما با دیدن تصویرش قطعا مجذوبش خواهید شد و خیال سفر به متل‌قو از سرتان خارج نخواهد شد. برج دو قلویی که با ساخت و طراحی منحصر به فردش نگاه هر رهگذری را به خود جلب می‌نماید و به عنوان الماس خاورمیانه از آن یاد می‌شود. این برج بخش‌های زیادی دارد، هم مجتمع ورزشی است و هم تفریحی، جایی برای لمس طبیعت است و مکانی است که زیبایی شمال را در جان و جهانتان ساری می‌سازد.
همین پروژه الماس اثر شایانی بر ویلاهای متل‌قو گذاشته و سبب شده سازندگان برای فروش ویلا در متل‌قو و خریداران بیش از پیش این شهر را برای خرید ویلا و فرار از آلودگی‌های شهری انتخاب کنند.

 

پروژه الماس متل قو

 

یک نکته مهم

متل‌قو به عقیده برخی‌ها یکی از بهترین شهرها برای خرید ویلای شمال است، به هرحال هر آن‌چه برای تفریح و حال خوب به آن نیاز داریم در متل‌قو یافت می‌شود، از جنگل و دریا گرفته تا غار و مرکز خرید و تفریحات آبی و... با این حال لازم دیدیم یک نکته را بیان کنیم. با توجه به جاذبه‌های گردشگری زیاد متل‌قو و فاصله کوتاهش با تهران، شهری شلوغ می‌باشد و آخر هفته‌های پرترافیک بخش جدایی ناپذیر از متل‌قو هستند. از طرفی با توجه به موقعیت مکانی خوبی که دارد متأسفانه گاها شاهد سوء استفاده برخی از افراد هستیم و بعضا دیده می‌شود که ویلاهای واقع در متل‌قو را با قیمت‌هایی نجومی به فروش می‌رسانند و از عدم اطلاع خریدار سوء استفاده می‌کنند. شاید بهترین روش برای در امان ماندن از چنین افراد سودجویی کمک گرفتن از یک مشاور املاک زبده باشد، کسی که خرید ویلا در شهرهای مختلف شمال را برای شما تشریح نماید بی آن که مشاوره‌ای اشتباه در اختیارتان بگذارد و یا مزایای یک شهر را مبالغه آمیز بازگو کند.


صحبت پایانی

از توجه گردشگران به متل‌قو همین‌قدر بگوییم که جمعیت 14 هزار نفری این شهر با رسیدن تعطیلات و ایام نوروز به چیزی بالغ بر 200 هزار نفر می‌رسد که به نوبه خود غیرقابل باور و تعجب برانگیز است. این امر حاکی از آن است که متل‌قو برای گذراندن ایام تعطیل بهترین انتخاب می‌باشد و شاید برای آن‌ها که تنها هدفشان از خرید ویلای شمال در اختیار داشتن مکانی برای تفرج و تفریح است گزینه‌ای بی‌بدیل تلقی گردد.