فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

چطور ویلا شمال خود را بهتر بفروشیم

آن‌ها که می‌خواهند ویلای شمال خود را سریع‌تر و با قیمت بهتر بفروشند بخوانند

برخی‌ها گمان می‌کنند فروش ویلا از هر ملک دیگری راحت‌تر است به ویژه اگر در شمال باشد، بی‌راه هم نمی‌گویند، به هرحال یک ویلای زیبا و چشم‌نواز آن‌هم در دنج‌ترین جای ایران چرا نباید مشتری داشته باشد؟ قطعا هر آن‌که قصد خرید ویلا در شمال دارد و پول مناسب، سریع دست به کار می‌شود و ویلای مورد نظرش را انتخاب می‌کند.

 

خرید انواع ویلاهای ساحلی در شمال


در این میان اما نکاتی هستند مهم، که گاه از دیدمان مهجور می‌مانند و باعث می‌شوند برخلاف آن‌چه فکر می‌کنیم، ویلایمان حتی زیر قیمت هم به فروش نرسد! با بانیان مسکن همراه باشید.

 

قبل از فروش ویلا

 

آن‌چه قبل از فروش ویلای شمال باید بدانیم

نکاتی که دانستن‌شان پیش از فروش ویلای شمال ضروری به نظر می‌رسد
در بدو امر، به این فکر کنیم که خریدار ویلای شمال چه انتظاراتی دارد و توقعش از ویلا آن‌هم در شمال چیست؟ آن‌گاه بررسی کنیم آیا آن‌چه تحت نام ویلا به فروش گذاشته‌ایم هماهنگ با نظر مشتری و مطابق با اهداف اوست؟ بهتر است کمی بحث را شفاف‌تر توضیح دهیم، لختی با ما همراه باشید.


پای یک تصمیم در میان است، قرار است ملکی به فروش برسد بنابراین بدیهی است که مشتری چشم بسته دست به انتخاب نزند، کاملا واضح است که فروش هر ملکی یا به بیان بهتر هر نوع ویلایی به سادگی آب خوردن، آن هم با قیمتی رضایت بخش نخواهد بود! انتخاب محتاطانه مشتریان کمی پروسه فروش را زمان‌بر می‌سازد چرا که قرار است سرمایه‌ای برگزینند بنابراین چنین وسواسی منطقی است اما همه ما در اطرافمان کسانی را می‌شناسیم که امروز دم از فروش ویلای شمال می‌زنند و فردا ویلایشان را ناباورانه به فروش می‌رسانند! چیزی که در وهله اول برایمان عجیب است اما کمی که فکر می‌کنیم با خود می‌گوییم شاید آن‌ها به نکاتی واقفند که از دید ما پنهان مانده است.


درست است، مسئله همین جاست، نکاتی که از دید ما پنهان مانده‌اند! به عنوان نکته اول باید بگوییم یک ویلا بایستی به گونه‌ای باشد که از دور جار بزند ویلای درخور و ایده‌آلی است، باشکوه است و تمیز، شیک است و لوکس، باید در نگاه اول مشتری حس کند همان که می‌خواست را یافته است، ویلایی مجلل و همه چیز تمام! پس بازسازی ویلا را جدی بگیریم.

راه‌های فروش فوری ویلا شمال به صورت خلاصه به شرح زیر است.

زیبا سازی فضای داخل ویلا:
در بازدید اول مشتری مهم است ایرادات ظاهری را رفع کنید، ویلا را مرتب کنید.
نور و دمای ویلا را تنظیم کنید:
برای بازدید مشتری مهم است در روز از نور طبیعی و در شب مهم است سیستم روشنایی ویلا کامل باشد، دما را معتدل نگه دارید.
در بهترین زمان ویلا را برای فروش اعلام کنید:
بازار مسکن را ارزیابی کنید، فصل بهار و تابستان موقع مناسبی است.
از سرویس‌های آنلاین کمک بگیرید:
در سایت‌های معتبر فروش ویلا در شمال مانند سایت املاک بانیان مسکن و شبکه‌های اجتماعی، ویلای خود را با تصاویر با کیفیت و توضیحات دقیق ثبت و معرفی کنید.
از نمای بیرونی ویلا غافل نشوید:
نمای بیرونی، حیاط، پارکینگ را مرتب و بازسازی کنید، چون نمای بیرونی ویلا در نگاه اول برای مشتری اهمیت دارد.
فکر کنید خریدار خودتان هستید:
با خودتان رو راست باشید و فکر کنید خودتان می‌خواهید این ویلا را بخرید، ریشه یابی کنید و ایرادات را برطرف کنید.
از قیمت دهی بالا و نامتعارف بپرهیزید:
از قیمت استاندارد منطقه تبعیت کنید و قیمت‌های نامتعارف و غیر واقعی ندهید، از مشاور املاک کمک بگیرید.
انتخاب مشاور املاک معتبر:
از مشاور املاک خوب و معتبر کمک بگیرید، مشاور املاکی که وجه اجتماعی خوب و سابقه مناسبی در محل و خدمات آنلاین و سایت معتبر فروش ویلا در شمال و منطقه شما دارد بهره بگیرید.


بازسازی ویلا را جدی بگیریم

از هر که هدفش را از خرید ویلا در شمال بپرسیم حتما اولین چیزی که به زبان می‌آورد در اختیار داشتن اقامت‌گاهی لوکس با پنجره‌هایی تمام قد است که از هر نقطه‌اش بتوان منظره‌های خیره کننده را مشاهده کرد و زیبایی‌های تمام نشدنی را لمس نمود.

به بیان ساده، ظاهر ویلا همه چیز ویلا است و گاهی آن‌چه فروش ویلا شمال را دشوار می‌سازد، بی‌توجهی به نمای ویلا است. گاهی یک ویلا موقعیت خوبی دارد و امکانات ارزشمندی را شامل می‌شود اما در نگاه نخست چنگی به دل نمی‌زند و مشتری را بر سر خرید ویلا مردد می‌سازد.

برای نیل به این هدف (بازسازی ویلا و فروش خوب) می‌توانید دیوارهای درونی را با کاغذ دیواری‌های لوکس رنگ دگر ببخشید و یا تمرکز را بر فضاسازی محوطه بیرون ویلا بگذارید، سعی کنید با کمک گرفتن از آب‌نماها و موارد این چنینی زیبایی را برجسته‌تر نشان دهید، از نورپردازی‌ها استفاده کنید و باز هم به خود یادآور شوید هدف مشتری از ویلا در شمال طبیعتا زیبایی‌های خیره کننده و نمایی چشم‌نواز است. اما اگر سن ویلا زیاد است چه کنیم.

بازسازی ویلا


اگر سن ویلا زیاد است چه کنیم؟

برخی گمان می‌کنند به زبان آوردن سن یک ویلا مشتری را به اصطلاح می‌پراند و او را نسبت به خرید ویلای شمال دلسرد می‌کند به همین دلیل از مطرح کردن سن واقعی ویلا واهمه دارند، همه خوب می‌دانیم ساخت و سازهای جدید با تکیه بر همین بنا‌های قدیمی شکل می‌گیرند و کم نیستند افرادی که تنها ویلاهای قدیمی برای خرید برمی‌گزینند، با این حال استفاده از کلمه "بازسازی" همه چیز را حل می‌کند، کافی است پس از آن که سن بنا را به خریدار ویلای شمال گوش‌زد نمودید یادآور شوید که به تازگی هزینه زیادی را صرف بازسازی ویلا کرده‌اید، همین یک جمله برای تغییر نظر مشتری کافی است هرچند ظاهر ویلا خود گواهی بر این مسئله خواهد بود.


تکنولوژی همسفری مهم!

برای فروش ویلای شمال از جدیدترین متدها و روش‌های روز استفاده کنید، وقتش رسیده است شیوه‌های سنتی را کنار بگذاریم و با آن‌ها خداحافظی کنیم. بپذیریم کثیری از افراد نیازشان را از قاب اینترنت جستجو می‌کنند و باور کنیم پیش‌شرط یک فروش فوق‌العاده، معرفی مناسب ویلای مورد نظر است.

اگر صادق باشیم یک تبلیغ خوب در دنیای متکی بر تکنولوژی امروز، جز از طریق کانال اینترنت، نرم افزارهای جدید و سایت معتبر املاک در شمال امکان‌پذیر نخواهد بود. چه بسا افرادی که ویلای شمال خود را تنها به چند مشاور املاک در منطقه مورد نظر سپرده‌اند و همین عامل سبب شده ویلا از دید مشتریان عدیده‌ای که اتفاقا به چنین ویلایی با مشخصات مشابه نیاز داشته‌اند پنهان بماند و چنین می‌شود که ویلای شمال به فروش می‌رسد اما نه آن‌گونه که باید!

البته اضافه کنیم که سپردن ویلای شمال به چند مشاور املاک مجرب و کاردان بسیار کمک کننده است و چه بهتر که ویلای خود را به مشاورین املاکی بسپاریم که کاملا با اینترنت آشنا هستند و بر اهمیت فروش ویلای شمال از طریق اینترنت واقفند. جدای از این‌ها سعی کنید تمام امکانات ویلا را به خوبی به نمایش بگذارید.


تمام امکانات ویلا را به خوبی به نمایش بگذارید

دقت داشته باشید که آن‌که به دنبال ویلایی در شمال است دوست دارد تمام و کمال بداند برای خرید ویلا چه ویژگی‌هایی می‌تواند مهم و ضروری باشد، ویلا چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه است، مشتری تنها خواهان اطلاع از موقعیت ویلا یا زاویه تابش آفتاب به ساختمان نیست، او دوست دارد اطلاعات ویلا را کاملا جزئی بداند، صرف درج تعداد اتاق خواب ویلا، مشتری را مصمم به خرید نمی‌کند بلکه بهتر است عکسی از تمام اتاق‌ها داشته باشید و با دلیل اذعان کنید که مثلا چون ویلای شمال شما از نوع ویلای جنگلی است در ساخت آن از فلان متریال استفاده کرده‌اید و پنجره‌هایی تمام نما برای آن به کار گرفته‌اید.

چه خوب که کاملا دقیق، سیستم گرمایشی و نوع آن را ذکر کنید و تأکید نمایید با توجه به آب و هوای شمال شما بهترین را برگزیده‌اید، چه خوب که تمام تکنولوژی‌ها و جدیدترین مصالح استقامتی به کار رفته در محاسبه ساخت ویلای شمال را شرح دهید و اگر امکانش هست با تصویر آن‌ها را نشان دهید و خلاصه چنان قاطعانه درباره ویلایتان صحبت کنید که مشتری اطمینان حاصل کند جز این ویلا، هیچ گزینه بهتری به تورش نخواهد خورد!

روش فروش ویلا

یک نکته مهم!

فراموش نکنیم که ویلای شمال خود را همان‌طور که هست تشریح کنیم نه آن‌گونه که دوست داریم! و بپذیریم صداقت مهم‌ترین فاکتور در معامله ملک در شمال یا هر جای دیگری است، سعی کنیم مشکلات ویلا را از همان ابتدای امر با مشتری در میان بگذاریم و مزایای ویلا را برجسته‌تر از آن‌چه هست نشان ندهیم و در نهایت تصمیم را برعهده مشتری بگذاریم تا با در نظر گرفتن شرایطش جهت خرید ویلای شمال اقدام نماید.

صحبت پایانی!

فروش ویلای شمال سخت نیست اما اگر بی‌توجه به برخی نکات، دست به فروش بزنید، این کار سخت خواهد شد، پیشنهاد ما این است که با در نظر گرفتن نکاتی که ذکر کردیم در راستای فروش ویلا در شمال اقدام کنید، این‌گونه به فروش زودهنگام ویلای خود کمک شایانی کرده‌اید و آن را با همان قیمتی که مدنظرتان بوده است فروخته‌اید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.