فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید باغ ویلا - کد: 2483

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 1080 متر مربع
متراژ بنا: 500 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 16،300،000،000  تومان

معرفی اجمالی باغ ویلا؛
در این قسمت شما را با نمونه‌ای از باغ ویلا که در منطقه نوشهر و جزو ویلای نزدیک به شهر و مستقل اما با نگهبانی و امنیت کامل در 1080 متر زمین با 500 متر بنا نوساز در منطقه‌ای جنگلی با فاصله اندک به اندازه 200 متر تا دریا، دارای سندششدانگ و مجوز ساخت و پایان‌کار با 4خواب مستر به همراه استخری داخل ویلا به انضمام جکوزی و سونا خشک، آشنا می‌کنیم. شاید در جستجوی چنین ویلایی در شمال هستید.

مشخصات ظاهری ویلا؛
محوطه‌ای زیبا با حیاط‌سازی شیک و کامل به همراه گیاهان زینتی و محوطه‌ای سنگ‌فرش شده، انباری پشت ساختمان به عنوان موتورخانه+ درب ریموت کنترلی مستقل+ نگهبان شخصی که در فضای بیرون ویلا خواهید داشت و در طبقه ورودی یا فلت شما سالن بزرگ، شومینه سنگی، کف سرامیک و سقف از چوب و کناف+ سیستم سرمایشی و گرمایشی نصب شده با رادیاتور و شوفاژ+ آشپزخانه مجهز و کامل+ اتاق خواب مستر+ سرویس بهداشتی مجزا گوشه سالن+ استخر، جکوزی، سونا خشک، سرویس و دوش برای استخر را خواهید داشت و در طبقه اول که توسط پله‌ای چوبی و گرد به آن می‌رسید ابتدا وید و سالن‌نشیمن+ 3 اتاق‌ خواب مستر+ 2 تراس شمالی با دید دریا و جنوبی با دید جنگل و محیط اطراف را مطابق تصویر خواهید داشت.

قیمت خرید باغ ویلا در این مورد چقدر است؟
برای خرید این باغ ویلا که دارای سند ششدانگ، مجوز ساخت و پایان‌کار، 4 خواب مستر، استخر، به صورت ویلا مستقل و نزدیک شهر می‌باشد 16 میلیارد و 300 میلیون تومان از طرف مالک و فروشنده تأیین شده و شما با پرداخت چنین مبلغی به صورت نقد و اقساط می‌توانید صاحب ویلا شوید.

صحبت پایانی
آپشن‌های متفاوتی وجود دارد که باغ ویلا را گزینه‌ای بی‌بدیل برای انتخاب می‌سازد، زیبایی و وسعت را می‌توان از جمله آن‌ها دانست. باغ ویلا مکانی است که شگفتی در جای جایش رخنه کرده است. خلاصه این که می‌توانیم دست باغ ویلا را به عنوان برترین ملک شمال بالا ببریم و همین‌جا نوشته را تمام کنیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.